Studio projektowania wnętrz i stylowych mebli Bohema Design

Bydgoszcz, Inowrocławska 70/15

Bohema Design to jedyne w swoim rodzaju w Bydgoszczy studio projektowania ekskluzywnych i luksusowych wnętrz i salon designerskich mebli, które skierowane jest to osób i firm z wyszukanym poczuciem stylu i sporymi wymaganiami.

Poza usługami projektanta wnętrz oferta zawiera unikalne i stylowe meble, w szczególności piękne meble antyki oraz egzemplarze mebli włoskich, które zostały poddane renowacji przez specjalistów współpracujących z Bohema Design. Te designerskie meble te wyglądają bardzo efektownie i, choć drogie, są unikatowe w Bydgoszczy. Warto im się przyjrzeć, gdyż mogą stanowić piękne uzupełnieni aranżacji w nowym lub obecnym wnętrzu. Na stronie internetowej można zobaczyć przykłady stylowych mebli, a najlepiej wybrać się na spotkanie z którąś z projektantek i umówić się na spotkanie.

Siedziba i biuro projektowe znajduje się z kompleksie tzw. apartamentów ZEN przy ul. Inowrocławskiej w Bydgoszczy.

Godziny otwarcia

Poniedziałek 08:00 - 16:00
Wtorek 08:00 - 16:00
Środa 08:00 - 16:00
Czwartek 08:00 - 16:00
Piątek 08:00 - 16:00

Często zadawane pytania dotyczące Studio projektowania wnętrz i stylowych mebli Bohema Design

Obiekt Studio projektowania wnętrz i stylowych mebli Bohema Design otwarty jest w:

  • Poniedziałek 08:00 - 16:00
  • Wtorek 08:00 - 16:00
  • Środa 08:00 - 16:00
  • Czwartek 08:00 - 16:00
  • Piątek 08:00 - 16:00

Studio projektowania wnętrz i stylowych mebli Bohema Design znajduje się w lokalizacji Bydgoszcz

Bydgoszcz, Inowrocławska 70/15

podobne obiekty w pobliżu Studio projektowania wnętrz i stylowych mebli Bohema Design:

Użytkownik ciekawewnetrza napisał recenzję 25 styczeń 2018, 18:26
Warto dodać, że firma oferuje unikalne meble włoskie i designerskie oraz różne stylowe elementy aranżacji wnętrz. Czasami dostępne meble to prawdziwe unikaty, których nie spotkacie gdzie indziej w Bydgoszczy.
Użytkownik ciekawewnetrza napisał recenzję 12 kwiecień 2016, 11:38
ocena: Bardzo dobra
Bardzo ładny mebel, widziałem również inne z oferty Bohema Design i rzeczywiście posiadają meble, które trudno znaleźć gdzie indziej w Bydgoszczy.
Użytkownik bohemadesign napisał recenzję 11 kwiecień 2016, 13:43
Projekt wnętrza łazienki, z interesującą wanną i stylowymi meblami łazienkowymi - w jednym z domów w okolicach Bydgoszczy. Efekt prac architektów wnętrz z Bohema Design.
Użytkownik bohemadesign napisał recenzję 11 kwiecień 2016, 13:39
Aranżacja wnętrza salonu. Warto zwrócić uwagę na meble - stolik w salonie oraz witrynę stojącą przy ścianie. Tego typu designerskie meble, w tym wykonywane na wymiar, oferuje Bohema Design.
Użytkownik bohemadesign napisał recenzję 11 kwiecień 2016, 13:35
Śliczna, stylowa witryna vintage, odrestaurowana i polakierowana na czarno-złoty kolor. Przykład na designerskie meble oferowana przez studio.
Użytkownik bohemadesign napisał recenzję 11 kwiecień 2016, 13:33
Przykład projektu wnętrza wykonany przez architektów wnętrz w jednym z apartamentów w pobliżu Bydgoszczy.
Recenzje i komentarze są indywidualnymi opiniami użytkowników serwisu. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za ich treść. Serwis maperia.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia fragmentów lub całości treści zawierających między innymi: oferty handlowe, adresy email, słowa wulgarne, obraźliwe oraz zabronione przez prawo.

Wyszukaj miejsce i napisz recenzję

Dziękujemy! Twoja recenzja została zapisana.

...

To nie jest miejsce, do którego chcę napisać recenzję. Wyszukaj inne miejsce

Twoja ocena:
Recenzje i komentarze są indywidualnymi opiniami użytkowników serwisu. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za ich treść. Serwis maperia.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia fragmentów lub całości treści zawierających między innymi: oferty handlowe, adresy email, słowa wulgarne, obraźliwe oraz zabronione przez prawo.

Zapamiętane lokalizacje

Odwiedzając naszą stronę używasz plików "cookies" zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeśli nie chcesz, aby pliki "cookies" były zapisywane w pamięci Twojego urządzenia, możesz zmienić to w ustawieniach przeglądarki. Więcej na stronie polityka prywatności