Bohema Design to jedyne w swoim rodzaju w Bydgoszczy studio projektowania ekskluzywnych i luksusowych wnętrz i salon designerskich mebli, które skierowane jest to osób i firm z wyszukanym poczuciem stylu i sporymi wymaganiami.

Poza usługami projektanta wnętrz oferta zawiera unikalne i stylowe meble, w szczególności piękne meble antyki oraz egzemplarze mebli włoskich, które zostały poddane renowacji przez specjalistów współpracujących z Bohema Design. Te designerskie meble te wyglądają bardzo efektownie i, choć drogie, są unikatowe w Bydgoszczy. Warto im się przyjrzeć, gdyż mogą stanowić piękne uzupełnieni aranżacji w nowym lub obecnym wnętrzu. Na stronie internetowej można zobaczyć przykłady stylowych mebli, a najlepiej wybrać się na spotkanie z którąś z projektantek i umówić się na spotkanie.

Siedziba i biuro projektowe znajduje się z kompleksie tzw. apartamentów ZEN przy ul. Inowrocławskiej w Bydgoszczy.

Godziny otwarcia

Poniedziałek 08:00 - 16:00
Wtorek 08:00 - 16:00
Środa 08:00 - 16:00
Czwartek 08:00 - 16:00
Piątek 08:00 - 16:00
Studio projektowania wnętrz i stylowych mebli Bohema Design
Bydgoszcz, Inowrocławska 70/15
Użytkownik ciekawewnetrza napisał recenzję 25 styczeń 2018, 18:26
Warto dodać, że firma oferuje unikalne meble włoskie i designerskie oraz różne stylowe elementy aranżacji wnętrz. Czasami dostępne meble to prawdziwe unikaty, których nie spotkacie gdzie indziej w Bydgoszczy.
Użytkownik ciekawewnetrza napisał recenzję 12 kwiecień 2016, 11:38
ocena: Bardzo dobra
Bardzo ładny mebel, widziałem również inne z oferty Bohema Design i rzeczywiście posiadają meble, które trudno znaleźć gdzie indziej w Bydgoszczy.
Użytkownik bohemadesign napisał recenzję 11 kwiecień 2016, 13:43
Projekt wnętrza łazienki, z interesującą wanną i stylowymi meblami łazienkowymi - w jednym z domów w okolicach Bydgoszczy. Efekt prac architektów wnętrz z Bohema Design.
Użytkownik bohemadesign napisał recenzję 11 kwiecień 2016, 13:39
Aranżacja wnętrza salonu. Warto zwrócić uwagę na meble - stolik w salonie oraz witrynę stojącą przy ścianie. Tego typu designerskie meble, w tym wykonywane na wymiar, oferuje Bohema Design.
Użytkownik bohemadesign napisał recenzję 11 kwiecień 2016, 13:35
Śliczna, stylowa witryna vintage, odrestaurowana i polakierowana na czarno-złoty kolor. Przykład na designerskie meble oferowana przez studio.
Użytkownik bohemadesign napisał recenzję 11 kwiecień 2016, 13:33
Przykład projektu wnętrza wykonany przez architektów wnętrz w jednym z apartamentów w pobliżu Bydgoszczy.
Komentarze są indywidualnymi opiniami użytkowników serwisu. Osoba zamieszczająca komentarz ponosi pełną odpowiedzialność za jego treść. Serwis maperia.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia fragmentów lub całości treści zawierających między innymi: oferty handlowe, adresy email, słowa wulgarne, obraźliwe oraz zabronione przez prawo.

Wyszukaj miejsce i napisz opinię

Dziękujemy! Twoja opinia została zapisana.

...

To nie jest miejsce, do którego chcę napisać opinię. Skomentuj inne miejsce

Twoja ocena:
Komentarze są indywidualnymi opiniami użytkowników serwisu. Osoba zamieszczająca komentarz ponosi pełną odpowiedzialność za jego treść. Serwis maperia.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia fragmentów lub całości treści zawierających między innymi: oferty handlowe, adresy email, słowa wulgarne, obraźliwe oraz zabronione przez prawo.
Odwiedzając naszą stronę używasz plików "cookies" zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeśli nie chcesz, aby pliki "cookies" były zapisywane w pamięci Twojego urządzenia, możesz zmienić to w ustawieniach przeglądarki. Więcej na stronie polityka prywatności