Studia doktoranckie w Gdańsku - WZiE PG

Gdańsk, G. Narutowicza 11/12

Brak recenzji
Wydział Zarządzania i Ekonomii Politechniki Gdańskiej zapewnia bogatą ofertę edukacyjną, na przykład studia stacjonarne w Gdańsku, jak również studia podyplomowe i doktoranckie. WZiE PG oferuje edukację na pożądanych kierunkach, między innymi:

- ekonomia, 
- inżynieria danych,
- zarządzenie,
- zarządzanie inżynierskie,
- analityka gospodarcza

Uczniowie WZiE PG mają możliwość przyłączyć się do programu Erasmus oraz edukować się na kilkudziesięciu uczelniach partnerskich z rozmaitych państw. Jednocześnie, wydział oferuje możliwość skorzystania ze staży, praktyk studenckich, warsztatów i targów pracy. Wydział Zarządzania i Ekonomii to także międzypaństwowe środowisko nastawione na uczniów z innych państw, którzy mogą studiować wybrane kierunki w języku angielskim.

Często zadawane pytania dotyczące Studia doktoranckie w Gdańsku - WZiE PG

Studia doktoranckie w Gdańsku - WZiE PG znajduje się w lokalizacji Gdańsk

Gdańsk, G. Narutowicza 11/12

podobne obiekty w pobliżu Studia doktoranckie w Gdańsku - WZiE PG:

Zobacz wszystkie podobne obiekty w pobliżu Studia doktoranckie w Gdańsku - WZiE PG

Wyszukaj miejsce i napisz recenzję

Dziękujemy! Twoja recenzja została zapisana.

...

To nie jest miejsce, do którego chcę napisać recenzję. Wyszukaj inne miejsce

Twoja ocena:
Recenzje i komentarze są indywidualnymi opiniami użytkowników serwisu. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za ich treść. Serwis maperia.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia fragmentów lub całości treści zawierających między innymi: oferty handlowe, adresy email, słowa wulgarne, obraźliwe oraz zabronione przez prawo.

Zapamiętane lokalizacje

Odwiedzając naszą stronę używasz plików "cookies" zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeśli nie chcesz, aby pliki "cookies" były zapisywane w pamięci Twojego urządzenia, możesz zmienić to w ustawieniach przeglądarki. Więcej na stronie polityka prywatności