Strefa Przemian

Warszawa, Konstruktorska 10c/166

Brak recenzji
Strefa Przemian to prowadzony przez Bartka oraz Anię projekt, jaki ma na celu pomaganie wszystkim ludziom, które chcą powiedzieć dość niezdrowemu pożywieniu oraz biernemu trybowi życia. Kompetentna pomoc znawców, przygotowany plan żywieniowy, wsparcie na każdym etapie pracy nad zdrowszym życiem - oto Strefa Przemian, która gorąco zaprasza każdego gotowego do podjęcia wyzwania oraz walki o zdrowsze życie oraz lepszą sylwetkę. Kontaktowi ludzie, którzy mają praktyczną wiedzę z zakresu dietetyki i fitness entuzjastycznie pomogą w Twoich staraniach o wygląd i zdrowie.

Często zadawane pytania dotyczące Strefa Przemian

Strefa Przemian znajduje się w lokalizacji Warszawa

Warszawa, Konstruktorska 10c/166

podobne obiekty w pobliżu Strefa Przemian:

Zobacz wszystkie podobne obiekty w pobliżu Strefa Przemian

Wyszukaj miejsce i napisz recenzję

Dziękujemy! Twoja recenzja została zapisana.

...

To nie jest miejsce, do którego chcę napisać recenzję. Wyszukaj inne miejsce

Twoja ocena:
Recenzje i komentarze są indywidualnymi opiniami użytkowników serwisu. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za ich treść. Serwis maperia.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia fragmentów lub całości treści zawierających między innymi: oferty handlowe, adresy email, słowa wulgarne, obraźliwe oraz zabronione przez prawo.

Zapamiętane lokalizacje

Odwiedzając naszą stronę używasz plików "cookies" zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeśli nie chcesz, aby pliki "cookies" były zapisywane w pamięci Twojego urządzenia, możesz zmienić to w ustawieniach przeglądarki. Więcej na stronie polityka prywatności