Licząca 1 023 101 mieszkańców Kolonia jest czwartym miastem w Niemczech pod względem ilości mieszkańców (po Berlinie, Hamburgu i Monachium). Miasto to w ostatnich latach zanotowało gwałtowny wzrost mieszkańców (w grudniu 2006, miasto liczyło 989,766 mieszkańców) [1] Największe miasto konurbacji liczącej około 2 miliony mieszkańców, w której skład wchodzą także sąsiednie miasta - Bonn, Hürth, Leverkusen i Bergisch-Gladbach.

Ren jest dla kolończyków niezastąpiony, podobnie jak katedra i karnawał. Różne spółki żeglugowe zapraszają na rejs po rzece. Czy będzie to jednodniowa wycieczka, trwający tylko kilka godzin rejs w samej Kolonii czy wieczorna impreza na pokładzie, żegluga po rzece to obowiązek każdego zwiedzającego Kolonię.

więcej

Często zadawane pytania dotyczące Statki na Renie

Statki na Renie znajduje się w lokalizacji Kolonia

Wyszukaj miejsce i napisz opinię

Dziękujemy! Twoja opinia została zapisana.

...

To nie jest miejsce, do którego chcę napisać opinię. Skomentuj inne miejsce

Twoja ocena:
Komentarze są indywidualnymi opiniami użytkowników serwisu. Osoba zamieszczająca komentarz ponosi pełną odpowiedzialność za jego treść. Serwis maperia.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia fragmentów lub całości treści zawierających między innymi: oferty handlowe, adresy email, słowa wulgarne, obraźliwe oraz zabronione przez prawo.

Zapamiętane lokalizacje

Odwiedzając naszą stronę używasz plików "cookies" zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeśli nie chcesz, aby pliki "cookies" były zapisywane w pamięci Twojego urządzenia, możesz zmienić to w ustawieniach przeglądarki. Więcej na stronie polityka prywatności