Stadion Miejski MOSiR

Ciechanów, 3 Maja 7

Brak recenzji
Stadion Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Ciechanowie. Stadion Miejski położony jest w zabytkowej części miasta otoczony starodrzewem o ogólnej powierzchni około 7 ha.

Płyta główna boiska piłkarskiego trawiastego o wymiarach 110 x 65 m z powstałym system nawadniania. Boisko otoczone 400 metrową profesjonalną, bezpieczną, nowoczesną sześciotorową bieżnią z nawierzchnią poliuretanową.

Boisko treningowe ze sztuczną murawą o wymiarach 105 x 68 m jest oświetlone, ogrodzone i posiada trybunę na 111 osób.

Kompleks boisk bocznych o nawierzchni syntetycznej i trawiastej przystosowany jest do prowadzenia zajęć treningowych i rozgrywania meczów mistrzowskich grup młodzieżowych.

Na stadionie odbywały się:
- Międzynarodowe Turnieje Syrenki w piłkę nożną
- czwartki LA
- konsultacje szkoleniowe Kadry Polski Juniorów w piłce nożnej
- Mecze IV ligowe

Często zadawane pytania dotyczące Stadion Miejski MOSiR

Stadion Miejski MOSiR znajduje się w lokalizacji Ciechanów

Ciechanów, 3 Maja 7

Wyszukaj miejsce i napisz recenzję

Dziękujemy! Twoja recenzja została zapisana.

...

To nie jest miejsce, do którego chcę napisać recenzję. Wyszukaj inne miejsce

Twoja ocena:
Recenzje i komentarze są indywidualnymi opiniami użytkowników serwisu. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za ich treść. Serwis maperia.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia fragmentów lub całości treści zawierających między innymi: oferty handlowe, adresy email, słowa wulgarne, obraźliwe oraz zabronione przez prawo.

Zapamiętane lokalizacje

Odwiedzając naszą stronę używasz plików "cookies" zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeśli nie chcesz, aby pliki "cookies" były zapisywane w pamięci Twojego urządzenia, możesz zmienić to w ustawieniach przeglądarki. Więcej na stronie polityka prywatności