Stacja Paliw Shell-Żarówa

Piła, Al. Powstańców Wielkopolskich

Brak recenzji
Na stacji dostępne:

Paliwa:
V-Power Racing, V-Power, Pb 95, Diesel Extra, V-Power Diesel, TIR Diesel, LPG.

Usługi:
Otwarte 24H, Sklep, Kawa, Toaleta dla inwalidów, euroShell, Parking dla samochodów osobowych, Gaz w butlach, Fast Food, Test kondycji oleju, TIR Diesel.

Kontakt:
Numer telefonu: +48 67 2138519
Numer faxu: +48 67 2138516
Stacja Paliw Shell-Żarówa
Piła, Al. Powstańców Wielkopolskich
Serwis maperia.pl zastrzega sobie prawo do redagowania, usunięcia całości lub fragmentów treści zawierających słowa wulgarne, obraźliwe, zabronione przez prawo. Oferty handlowe, adresy email, numery telefonów, komunikatorów będą usuwane. Komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, a zespół i twórcy serwisu maperia.pl nie ponoszą odpowiedzialności za ich treść. Przypominamy jednocześnie, że osoba zamieszczająca komentarz może ponieść odpowiedzialność karną za jego treść.
Użytkownik Gość napisał recenzję 5 maj 2009, 21:49
Z pacodawcy najwiekszy oszust krętacz i co najgorsze wyzyskuje tylko ludzi na pracy patrzy aby jak najwięcej włożyc do własnej kieszeni ludzie nie pracujcie tam bo długo nie będziecie pracować bo po miesiącu stwierdzicie że się nie opłaca.Wynagrodzenie miesięczne za 180 h wynosi 960 pln obiecuje premie , dodatkowe pieniądze za tajemniczego klienta do wypłat pracownikom czego nie ma wszystko kładzie do własnej kieszeni. JAK TAK MOŻNA POSTĘPOWAC Z WŁASNĄ KADRĄ? Nawet paliwa V-POWER to jedna wielka ściema i promocje które są teoretycznie korzystne dla klienta wystarczy dobrze przeczytac ulotki i osób reklamujących promocję to już wiadomo że to naciąganie ludzi na kase a nie promocja!!! POZDRAWIAM UPRZEJMY KLIENT KTÓRY SIĘ NACIĄŁ!!!
Odwiedzając naszą stronę używasz plików "cookies" zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeśli nie chcesz, aby pliki "cookies" były zapisywane w pamięci Twojego urządzenia, możesz zmienić to w ustawieniach przeglądarki. Więcej na stronie polityka prywatności

Napisz recenzję dla wybranego miejsca

Dziękujemy! Twoja recenzja została wysłana.

...

To nie jest miejsce, do którego chcę napisać recenzję. Wyszukaj inne miejsce

Twoja ocena:
Serwis maperia.pl zastrzega sobie prawo redagowania, usunięcia całości lub fragmentów treści zawierających słowa wulgarne, obraźliwe, zabronione przez prawo. Komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, a zespół i twórcy serwisu maperia.pl nie ponoszą odpowiedzialności za ich treść. Przypominamy jednocześnie, że osoba zamieszczająca komentarz może ponieść za jego treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną. Komentarze zawierające oferty handlowe, adresy email, numery telefonów, komunikatorów będą usuwane.