Feu Vert Car Service to centra szybkiej obsługi samochodów, powstałe w czerwcu 2008 r. w wyniku przejęcia udziałów sieci Shell Autoserv. Oferujemy kompleksowe usługi związane z bieżącą eksploatacją samochodów osobowych i dostawczych wszystkich marek.

Na stacjach znajdą Państwo szeroki zakres usług:

* paski rozrządu
* przeglądy pogwarancyjne (3 pakiety do wyboru)
* układy hamulcowe
* amortyzatory i zawieszenie
* komputerowa diagnostyka silnika
* przegląd, napełnianie i odgrzybianie * klimatyzacji
* geometria w technologii Hunter 3D
* wymiana oleju i filtrów
* sprzedaż i wymiana opon

Tel. +48 (22) 740 04 90
Fax +48 (22) 610 20 22

Godziny otwarcia
Poniedziałek-Sobota 9-21
Niedziela 10:00-18:00
Napisz opinię ...
Gość
01.07.09, 04:00
FeuVert Ostrobramska - dokonali wymiany amortyzatorów, tulei w mojej Vectra ustawili zbieżność, po 30km zaczęło stukać pod podłogą, stwierdzili że trzeba wymienić jeszcze kilka części za 600zł i ponownie dokonać zbieżności. nie zaufałem im tym razem. w stacji diagnostycznej stwierdzono że nie została dokręcona śruba i to było powodem niedogodności, stwierdzono również wyciek oleju z filtra wymienianego parę godzin wcześniej w FeuVert. Spotkałem tam niedoświadczony personel (mechanicy), nie szanujący mojego czasu. nigdy więcej nie odwiedzę tego punktu.
Serwis maperia.pl zastrzega sobie prawo redagowania, usunięcia całości lub fragmentów treści zawierających słowa wulgarne, obraźliwe, zabronione przez prawo. Komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, a zespół i twórcy serwisu maperia.pl nie ponoszą odpowiedzialności za ich treść. Przypominamy jednocześnie, że osoba zamieszczająca komentarz może ponieść za jego treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną. Komentarze zawierające oferty handlowe, adresy email, numery telefonów, komunikatorów będą usuwane.
Stronę opublikowano: 31.01.2009, 12:12, Stronę wyświetlono: 6171x
Zdjęcia są chronione prawami autorskimi ich właścicieli
Do góry