Na stacji dostępne:

- Bankomat
- Myjnia automatyczna
- LPG
- TIR


Kontakt Tel: +48 81 740 97 80
Napisz opinię ...
25.03.12, 10:28
Dzień Dobry, jestem tzn. już byłem klientem stacji BP przy ul. Północnej w Lublinie, jeżeli chodzi o jakość paliwa to ok, natomiast odradzam tankowanie oraz zakup czegokolwiek w dni świąteczne i niedziele, nie dość, że obsługuje tylko jedna osoba to nie posiada grosza by wydać reszty ze 100PLN. Dobrze, że nie zatankowałem paliwa za 120PLN, bo Pan nie miał do wydania ani grosza, co gorsze nie miał gdzie rozmienić pieniędzy. Totalna porażka i wstyd. GORĄCO NIE POLECAM.
rakiet
10.03.10, 06:52
Najgorsza stacja bp w polsce jak już zatankujesz to musisz poczekać od kilku to kilkunastu minut aż cię ktoś obsłuży najczęściej jest jedna osoba stojąca za kasą.pełne lekceważenie.Może dlatego że wcześniej było tam safari i załoga została.
Gość
26.11.08, 06:11
Zatrudniają obsługę nie mającą pojęcia do przeprowadzania transakcji płatniczych - potem jest się oskarżonym o kradzież z konsekwencjami sądowymi.
Serwis maperia.pl zastrzega sobie prawo redagowania, usunięcia całości lub fragmentów treści zawierających słowa wulgarne, obraźliwe, zabronione przez prawo. Komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, a zespół i twórcy serwisu maperia.pl nie ponoszą odpowiedzialności za ich treść. Przypominamy jednocześnie, że osoba zamieszczająca komentarz może ponieść za jego treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną. Komentarze zawierające oferty handlowe, adresy email, numery telefonów, komunikatorów będą usuwane.
Stronę opublikowano: 26.08.2008, 22:38, Stronę wyświetlono: 4741x
Zdjęcia są chronione prawami autorskimi ich właścicieli
Wypoczynek na Majorce rezerwuj na Booking.com
Do góry