Sprzęt konferencyjny - Twoje Biuro Tłumaczeń

Kraków, Prądnicka 48

Brak recenzji
Twoje Biuro Tłumaczeń w mieście Kraków najlepszej jakości oferty kieruje nie tylko do firm, ale też indywidualnych klientów w całym kraju oraz zagranicą. Polecamy: 

Przekłady pisemne - uwierzytelnione i zwykłe, przekłady ustne - konsekutywne i symultaniczne, weryfikacje i korekty tekstów, wynajem sprzętu do tłumaczeń symultanicznych, techniczną obsługę wydarzeń,  transkrypcje nagrań. 

Przekładami z różnych obszarów zajmują się wyłącznie tłumacze wyspecjalizowani w danej branży. Popularne obszary tłumaczeń to np. prawo, ekonomia, finanse, informatyka, medycyna, chemia, marketing, public relations, kultura i sztuka, Unia Europejska. Twoje Biuro Tłumaczeń gwarantuje sprawną wycenę zamówień - w ciągu 15 minut od zgłoszenia, czy to online, czy w bezpośrednim lub telefonicznym kontakcie.

Często zadawane pytania dotyczące Sprzęt konferencyjny - Twoje Biuro Tłumaczeń

Sprzęt konferencyjny - Twoje Biuro Tłumaczeń znajduje się w lokalizacji Kraków

Kraków, Prądnicka 48

podobne obiekty w pobliżu Sprzęt konferencyjny - Twoje Biuro Tłumaczeń:

Wyszukaj miejsce i napisz recenzję

Dziękujemy! Twoja recenzja została zapisana.

...

To nie jest miejsce, do którego chcę napisać recenzję. Wyszukaj inne miejsce

Twoja ocena:
Recenzje i komentarze są indywidualnymi opiniami użytkowników serwisu. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za ich treść. Serwis maperia.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia fragmentów lub całości treści zawierających między innymi: oferty handlowe, adresy email, słowa wulgarne, obraźliwe oraz zabronione przez prawo.

Zapamiętane lokalizacje

Odwiedzając naszą stronę używasz plików "cookies" zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeśli nie chcesz, aby pliki "cookies" były zapisywane w pamięci Twojego urządzenia, możesz zmienić to w ustawieniach przeglądarki. Więcej na stronie polityka prywatności