Spływ Przełomem Dunajca

Sromowce Wyżne

Brak recenzji
Spływ Dunajcem to największa atrakcja regionu. Co roku płynie nim ogromna liczba ludzi (ponad 100 tyś.). Wszystkich przyciągają wspaniałe widoki - na Trzy Korony, Sokolicę i inne szczyty Pienin. Czas spędzony na tratwie flisackiej pozostaje w pamięci do końca życia.

Sezon flisacki trwa od 1 kwietnia do 31 października. Pływamy codziennie z wyjątkiem święta Bożego Ciała i pierwszego dnia Świąt Wielkanocnych.

Spływ rozpoczyna się na przystani flisackiej w Sromowcach - Kątach, gdzie znajduje się parking, pawilon wystawowy Pienińskiego Parku Narodowego, punkt informacji turystycznej, kioski z pamiątkami, restauracja oraz kasy biletowe.

Łodzie odpływają po zebraniu się minimalnego stanu to jest 10 osób. W przypadku mniejszej ilości istnieje możliwość wypłynięcia łodzi po opłaceniu podstawowego kosztu.

Często zadawane pytania dotyczące Spływ Przełomem Dunajca

Spływ Przełomem Dunajca znajduje się w lokalizacji Sromowce Wyżne

Sromowce Wyżne

podobne obiekty w pobliżu Spływ Przełomem Dunajca:

Zobacz wszystkie podobne obiekty w pobliżu Spływ Przełomem Dunajca

atrakcje w pobliżu Spływ Przełomem Dunajca:

Zobacz wszystkie atrakcje w pobliżu Spływ Przełomem Dunajca

restauracje w pobliżu Spływ Przełomem Dunajca:

Zobacz wszystkie restauracje w pobliżu Spływ Przełomem Dunajca

hotele i pensjonaty w pobliżu Spływ Przełomem Dunajca:

Zobacz wszystkie hotele i pensjonaty w pobliżu Spływ Przełomem Dunajca

Wyszukaj miejsce i napisz recenzję

Dziękujemy! Twoja recenzja została zapisana.

...

To nie jest miejsce, do którego chcę napisać recenzję. Wyszukaj inne miejsce

Twoja ocena:
Recenzje i komentarze są indywidualnymi opiniami użytkowników serwisu. Autor opinii ponosi pełną odpowiedzialność za jej treść. Serwis maperia.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia fragmentów lub całości treści zawierających między innymi: oferty handlowe, adresy email, słowa wulgarne, obraźliwe oraz zabronione przez prawo.

Zapamiętane lokalizacje

Odwiedzając naszą stronę używasz plików "cookies" zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeśli nie chcesz, aby pliki "cookies" były zapisywane w pamięci Twojego urządzenia, możesz zmienić to w ustawieniach przeglądarki. Więcej na stronie polityka prywatności