SMYK kultowa marka produktów dla dzieci. Sklepy dziecięce SMYK oferują szeroki asortyment odzieży i obuwia, zabawek, akcesoriów niemowlęcych i innych produktów dla dzieci w wieku 0-14 lat. Jednym z atutów sieci jest dostępność ogromnej oferty produktów różnych kategorii dla dzieci w wieku 0-14 lat skupionych w jednym miejscu. Grupa SMYK sprzedaje produkty pod własnymi markami - przede wszystkim "COOL CLUB" i "SMIKI", które dostępne są wyłącznie w sieci SMYK lub sklepach partnerów franczyzowych. W ofercie sklepów SMYK znajdują się również produkty renomowanych, znanych na całym świecie marek i producentów zabawek oraz akcesoriów dla dzieci (m.in. Lego, Mattel, Hasbro itp.).

Produkty marek własnych jak i marek innych producentów sprzedawane są w Polsce online w sklepie internetowym oraz przez aplikację mobilną Grupy SMYK, która w połączeniu z siecią sklepów stanowi zintegrowaną ofertę "omni-channel", razem z usługą "click & collect" oferującą dogodną, bezpłatną dostawę do sklepów Grupy SMYK. Dodatkowym kanałem sprzedaży jest sieć franczyzowa (sklepy partnerów franczyzowych), która obejmuje łącznie 170 sklepów w 16 krajach.

Sieć handlowa SMYKA obejmuje ponad 200 sklepów w Polsce, sklep internetowy smyk.com, a także łącznie 29 sklepów własnych w Rumunii i na Ukrainie oraz 10 sklepów franczyzowych na Bliskim Wschodzie. Dodatkowo produkty marek własnych Cool Club i Smiki są dostępne w 178 sklepach stacjonarnych partnerów handlowych w 14 krajach Europy i Azji.

Sklep SMYK znajduje się w centrum handlowym Galeria Północna pod adresem 03-144 Warszawa ul. Światowida 17.

Godziny otwarcia

Poniedziałek 10:00 - 22:00
Wtorek 10:00 - 22:00
Środa 10:00 - 22:00
Czwartek 10:00 - 22:00
Piątek 10:00 - 22:00
Sobota 10:00 - 22:00
Niedziela 10:00 - 21:00

Często zadawane pytania dotyczące SMYK - Galeria Północna

Obiekt SMYK - Galeria Północna otwarty jest w:

  • Poniedziałek 10:00 - 22:00
  • Wtorek 10:00 - 22:00
  • Środa 10:00 - 22:00
  • Czwartek 10:00 - 22:00
  • Piątek 10:00 - 22:00
  • Sobota 10:00 - 22:00
  • Niedziela 10:00 - 21:00

SMYK - Galeria Północna znajduje się w lokalizacji Warszawa

Warszawa, Światowida 17

podobne obiekty w pobliżu SMYK - Galeria Północna:

Zobacz wszystkie podobne obiekty w pobliżu SMYK - Galeria Północna

Użytkownik mat.skalski napisał recenzję 21 wrzesień 2022, 07:52
ocena: Bardzo słaba
Odradzam zakupów w salonie w Galerii Północnej w Warszawie. Dziewczyna poszła na zakupy, znalazła zestaw w cenie 139 PLN, dla pewności porównała numer z zestawu z numerem wskazanym na cenie. Przy kasie usłyszała cenę 239. Próbując wyjaśnić sprawę usłyszała, że musiało się coś jej przewidzieć. Poprosiła o rozmowę z kierowniczką sklepu. Kierowniczka podeszła do kas, wysłuchała jaka jest sytuacja po czym powiedziała do ekspedientki że to "Justyna robiła te listwy cenowe". Ekspedientka z kierowniczką zawołały więc rzeczoną Justynę i ustaliły że kierowniczka wraz z Justyną pójdą sprawdzić czy rzeczywiście na listwach znajduje się cena 139. Po kilku minutach wróciły, jedna z nich trzymała w ręku kartkę (wiadomo jaką) i kazały iść sprawdzić jeszcze raz, twierdząc że żadnej błędnej ceny tam nie ma. Podsumowując - nie dość że panuje bajzel w cenach to jeszcze pracujące tam kobiety, na czele z Justyną próbują robić idiotów z klientów.
Recenzje i komentarze są indywidualnymi opiniami użytkowników serwisu. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za ich treść. Serwis maperia.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia fragmentów lub całości treści zawierających między innymi: oferty handlowe, adresy email, słowa wulgarne, obraźliwe oraz zabronione przez prawo.

Wyszukaj miejsce i napisz recenzję

Dziękujemy! Twoja recenzja została zapisana.

...

To nie jest miejsce, do którego chcę napisać recenzję. Wyszukaj inne miejsce

Twoja ocena:
Recenzje i komentarze są indywidualnymi opiniami użytkowników serwisu. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za ich treść. Serwis maperia.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia fragmentów lub całości treści zawierających między innymi: oferty handlowe, adresy email, słowa wulgarne, obraźliwe oraz zabronione przez prawo.

Zapamiętane lokalizacje

Odwiedzając naszą stronę używasz plików "cookies" zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeśli nie chcesz, aby pliki "cookies" były zapisywane w pamięci Twojego urządzenia, możesz zmienić to w ustawieniach przeglądarki. Więcej na stronie polityka prywatności