Firma Żabka Polska S.A. jest organizatorem niezależnej sieci sklepów typu "convenience" pod marką "Żabka".

Sieć sklepów Żabka oferuje klientom w całej Polsce możliwość dokonywania codziennych, szybkich zakupów produktów najlepszych marek, w przyjaznej atmosferze i estetycznym wnętrzu.

Asortyment sklepów sieci Żabka obejmuje ponad 2 500 produktów i podlega ciągłej optymalizacji.

Kontakt
Wrocław
Grunwaldzka 22
www.zabka.pl
Napisz opinię ...
16.10.14, 08:30
Bezczelna obsługa, chamskie traktowanie klienta. Przyszłam dokonać opłat comiesięcznych rachunków. Na początek sprzedawczyni odburknęła ' robimy już wszystko oprócz handlowania". Wprowadziła jednak wszystkie dane, ja w tzw. międzyczasie wyjęłam kartę płatniczą, ale sprzedawczyni zażądała płatności gotówką ( terminal działał). Powiedziałam więc, by zaznaczyła opcję płatności "karta", ona mi na to "już zaznaczyłam 'gotówka' - nikt nie płaci kartą!. Mimo moich nalegań, zamiast spełnienia swej powinności, ona i jej współpracownik uznali, że" najsensowniej zrobię idąc po pieniądze do bankomatu". Musiałam to zrobić by mieć dokonane opłaty czynszu itp. Chodzę o lasce, to ich zupełnie również nie wzruszyło. Walczą tu jak widać jak lwy, by zniechęcać do dokonywania przez klientów opłat, czego usługi cała sieć "Żabka" i "Freshmarket " świadczą od kilku lat. Ciekawe, od jak dawna robią to tą metodą - stara sklepikara nie takie numery zna, jeszcze za czasów komuny nabyte! Wszędzie jest miła obsługa, nieraz człowiek cierpliwie czeka aż jeszcze niezbyt sprawnie posługujący się tą maszyną sprzedawca upora się z wpisywaniem wszystkiego w rubryczki, a tu takie ...chamstwo!
Serwis maperia.pl zastrzega sobie prawo redagowania, usunięcia całości lub fragmentów treści zawierających słowa wulgarne, obraźliwe, zabronione przez prawo. Komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, a zespół i twórcy serwisu maperia.pl nie ponoszą odpowiedzialności za ich treść. Przypominamy jednocześnie, że osoba zamieszczająca komentarz może ponieść za jego treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną. Komentarze zawierające oferty handlowe, adresy email, numery telefonów, komunikatorów będą usuwane.
Stronę opublikowano: 06.12.2009, 01:58, Stronę wyświetlono: 2493x
Zdjęcia są chronione prawami autorskimi ich właścicieli
Do góry