Sklep medyczny Bydgoszcz ELD-MED

Bydgoszcz, Wojska Polskiego 15/12

Brak recenzji
Żaden szpital, przychodnia lub klinika nie może prawidłowo funkcjonować bez oprzyrządowania, lekarzy i przede wszystkim bez produktów lekarskich, to właśnie dzięki którym zachowana jest sterylność a pacjenci mają zastrzeżoną bezpieczną opiekę medyczną. Wyszukujesz sklepu, który proponuje artykuły lecznicze? Oto Eld Med Bydgoszcz - fachowe miejsce, gdzie nabędziesz wszystko, co niezbędne z zakresu medycyny. Z oferty mogą korzystać również lekarze, pielęgniarki, przychodnie i pacjenci - zapraszamy do wypróbowania.

Często zadawane pytania dotyczące Sklep medyczny Bydgoszcz ELD-MED

Sklep medyczny Bydgoszcz ELD-MED znajduje się w lokalizacji Bydgoszcz

Bydgoszcz, Wojska Polskiego 15/12

podobne obiekty w pobliżu Sklep medyczny Bydgoszcz ELD-MED:

Zobacz wszystkie podobne obiekty w pobliżu Sklep medyczny Bydgoszcz ELD-MED

Wyszukaj miejsce i napisz recenzję

Dziękujemy! Twoja recenzja została zapisana.

...

To nie jest miejsce, do którego chcę napisać recenzję. Wyszukaj inne miejsce

Twoja ocena:
Recenzje i komentarze są indywidualnymi opiniami użytkowników serwisu. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za ich treść. Serwis maperia.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia fragmentów lub całości treści zawierających między innymi: oferty handlowe, adresy email, słowa wulgarne, obraźliwe oraz zabronione przez prawo.

Zapamiętane lokalizacje

Odwiedzając naszą stronę używasz plików "cookies" zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeśli nie chcesz, aby pliki "cookies" były zapisywane w pamięci Twojego urządzenia, możesz zmienić to w ustawieniach przeglądarki. Więcej na stronie polityka prywatności