Siedziba firmy P.H.U "MARMUR" oraz wyłączny importer sprzętu i maszyn KMM

P.H.U "MARMUR"
www.marmur.vot.pl
Zakład wykonuje elementy budowlane z kamienia naturalnego oraz świadczy usługi związane z realizacją powierzonych prac.
Blaty kuchenne i łazienkowe,Okładziny stopni schodowych, Parapety, Płytki posadzkowe, Lady, Elewacje, Ołtarze, ambony i inne sakralne, Rzeźby projekty artystyczne oraz inne elementy budowlane na specjalne zamówienia.

KMM www.kmm.com.pl
Wyłączny importer maszyn budowlanych takich jak ładowarki kołowe, koparki.
Wychodząc naprzeciw zapotrzebowaniu naszych klientów, związanemu z ogromnym i szybko rozwijającym się przemysłem budowlanym w naszym kraju, pragniemy zaoferować państwu nasze maszyny budowlane.


Konstruktorzy naszych maszyn stawiają na prostotę i niezawodność. Na rynku dostępnych jest wiele marek oferujących sprzęt budowlany. Jednak oferując coraz to bardziej skomplikowane i droższe maszyny wydaje się że zapominają oni o ich przeznaczeniu, prostocie obsługi i niskich kosztach eksploatacji.

Staramy się wyjść temu naprzeciw oferując maszyny do obsługi których nie trzeba wielu godzin szkoleń i wykwalifikowanych operatorów. A stosunkowa prosta konstrukcja sprawia iż eksploatacja sprzętu jest łatwa i tania.
Napisz opinię ...
Gość
16.08.08, 08:57
UWAGA linki do stron internetowych należy skopiować i wkleić w pole adresu aby wyświetlić stronę.
Serwis maperia.pl zastrzega sobie prawo redagowania, usunięcia całości lub fragmentów treści zawierających słowa wulgarne, obraźliwe, zabronione przez prawo. Komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, a zespół i twórcy serwisu maperia.pl nie ponoszą odpowiedzialności za ich treść. Przypominamy jednocześnie, że osoba zamieszczająca komentarz może ponieść za jego treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną. Komentarze zawierające oferty handlowe, adresy email, numery telefonów, komunikatorów będą usuwane.
Stronę opublikowano: 16.08.2008, 20:55, Stronę wyświetlono: 3518x
Zdjęcia są chronione prawami autorskimi ich właścicieli
Wypoczynek na Majorce rezerwuj na Booking.com
Do góry