Sklepy SATURN oferują swoim klientom najszerszy na rynku asortyment markowych produktów z dziedzin: elektronika użytkowa, artykuły gospodarstwa domowego, komputery i akcesoria komputerowe, sprzęt telekomunikacyjny i fotograficzny.

SATURN ma również bardzo bogatą ofertę w działach Muzyka i Film. Łącznie na klientów czeka około 100 000 artykułów, od baterii po najbardziej zaawansowane technicznie aparaty cyfrowe.

SATURN w Centrum Handlowym "Galeria Bałtycka"
Aleja Grunwaldzka 141
80-264 Gdańsk

Kontakt
Informacja:
Tel: +48 (58) 52 13 100
www.saturnpolska.pl

Godziny otwarcia
Poniedziałek - Sobota: 9:00-21:00
Niedziela: 10:00-20:00
Napisz opinię ...
Leszek
19.02.10, 10:19
Kupiłem odtwarzacz w saturnie. Wg danych powinien wytrzymać ok 6 godzin muzyki. Wytrzymał 1.5. Nie da się go nawet naładować. Nie mowiąc już o tym, ze sam sobie piosenki wg własnego upodobania przerzuca... Wiec jak można ludziom taki złom sprzedawać, to ja już wiecej w saturnie nogi nie postawie, poza jutrem, gdzie pojde oddać ten odtwarzacz i po zwrot moich pieniądzy.
Gość
31.10.09, 07:32
Dzisiaj kupiśmy drukarkę ( a dokładnie urządzenie wielofunkcyjne) Hp C5380 w sklepie Saturn w Gdańsku. Pani reprezentująca firmę HP reklamowała ten towar mówiąc " mój chłopak to kupił dwa dni temu i jest bardzo zadowolony". My z drukarki też jesteśmy zadowoleni natomiast w zestawie zgodnie z nalepką na kartonie powinien być zestaw 4 tuszy +150 arkuszy papieru fotograficznego - był tylko zestaw 3 tuszy i 100 arkuszy papieru. Na naszą reklamację w sklepie powiedzieli początkowo tylko przepraszam i chociaż w końcu jakoś załatwili naszą reklamację to niestety nie w sposób, jaki to się robi w tzw. cywilizowanej Europie ( nie dostaliśmy towaru jaki był obiecany na opakowaniu a i tak załatwienie czegokolwiek wymagało awantury z naszej strony). Radzimy wszystkim kupującym bardzo ograniczone zaufanie do sklepu Saturn/marki HP?
Serwis maperia.pl zastrzega sobie prawo redagowania, usunięcia całości lub fragmentów treści zawierających słowa wulgarne, obraźliwe, zabronione przez prawo. Komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, a zespół i twórcy serwisu maperia.pl nie ponoszą odpowiedzialności za ich treść. Przypominamy jednocześnie, że osoba zamieszczająca komentarz może ponieść za jego treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną. Komentarze zawierające oferty handlowe, adresy email, numery telefonów, komunikatorów będą usuwane.
Stronę opublikowano: 05.02.2009, 23:59, Stronę wyświetlono: 18121x
Zdjęcia są chronione prawami autorskimi ich właścicieli
Wypoczynek na Majorce rezerwuj na Booking.com
Do góry