Salon optyczny - Optyk Anna Gotalska

Starogard Gdański, Józefa Hallera 15

Brak recenzji
Optyk Anna Gotalska to profesjonalny salon optyczny w Starogardzie Gdańskim. Przedsiębiorstwo wywodzi się Poradni Okulistycznej „VISUS”, która wraz z Zakładem Optycznym Jerzy Gotalski i S-ka od wielu lat współtworzy docenianego Optyka Rodzinnego. To miejsce, gdzie można przeprowadzić dokładne badanie wzroku oraz w razie konieczności dostosować właściwe okulary lub soczewki kontaktowe. Placówka proponuje dobór soczewek progresywnych oraz wykonuje specjalistyczne badanie wzroku dzieci, także tych najmłodszych. Optyk Anna Gotalska gwarantuje opiekę wysoko wykwalifikowanych specjalistów z dużym doświadczeniem i profesjonalnym podejściem do pacjenta. 

Często zadawane pytania dotyczące Salon optyczny - Optyk Anna Gotalska

Salon optyczny - Optyk Anna Gotalska znajduje się w lokalizacji Starogard Gdański

Starogard Gdański, Józefa Hallera 15

Wyszukaj miejsce i napisz recenzję

Dziękujemy! Twoja recenzja została zapisana.

...

To nie jest miejsce, do którego chcę napisać recenzję. Wyszukaj inne miejsce

Twoja ocena:
Recenzje i komentarze są indywidualnymi opiniami użytkowników serwisu. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za ich treść. Serwis maperia.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia fragmentów lub całości treści zawierających między innymi: oferty handlowe, adresy email, słowa wulgarne, obraźliwe oraz zabronione przez prawo.

Zapamiętane lokalizacje

Odwiedzając naszą stronę używasz plików "cookies" zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeśli nie chcesz, aby pliki "cookies" były zapisywane w pamięci Twojego urządzenia, możesz zmienić to w ustawieniach przeglądarki. Więcej na stronie polityka prywatności