Salon drzwi i podłogi - Dan-Pol

Częstochowa, Brzeźnicka 46a

Brak recenzji
Dan-Pol salon drzwi w Częstochowie proponuje szeroki wachlarz drzwi do każdego wystroju i rodzaju budownictwa, zarówno dla klientów indywidualnych, jak i inwestycyjnych. Wśród propozycji znajdują się między innymi:

- drzwi nowoczesne i klasyczne,
- drzwi szklane,
- drzwi przesuwne,
- drzwi gładkie,
- drzwi loftowe.
Salon posiada też szeroką gamę drzwi specjalistycznych, jak drzwi szklane wahadłowe  czy konstrukcje wiatrołapowe.

Wszystkie drzwi tworzone są w fabryce DANA w Austrii, ze spełnieniem najwyższych standardów jakości i dbałością o każdy szczegół. Drzwi DANA mają atesty oraz certyfikaty dopuszczające do zastosowań w budynkach użyteczności publicznej. Dan-Pol zapewnia szybką realizację zamówienia (do 8 tygodni), a także firmowy serwis i montaż.

Często zadawane pytania dotyczące Salon drzwi i podłogi - Dan-Pol

Salon drzwi i podłogi - Dan-Pol znajduje się w lokalizacji Częstochowa

Częstochowa, Brzeźnicka 46a

Wyszukaj miejsce i napisz recenzję

Dziękujemy! Twoja recenzja została zapisana.

...

To nie jest miejsce, do którego chcę napisać recenzję. Wyszukaj inne miejsce

Twoja ocena:
Recenzje i komentarze są indywidualnymi opiniami użytkowników serwisu. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za ich treść. Serwis maperia.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia fragmentów lub całości treści zawierających między innymi: oferty handlowe, adresy email, słowa wulgarne, obraźliwe oraz zabronione przez prawo.

Zapamiętane lokalizacje

Odwiedzając naszą stronę używasz plików "cookies" zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeśli nie chcesz, aby pliki "cookies" były zapisywane w pamięci Twojego urządzenia, możesz zmienić to w ustawieniach przeglądarki. Więcej na stronie polityka prywatności