Sala Królestwa Świadków Jehowy

tczew - czarlin, Dworcowa 9a

Brak recenzji
Miejsce zebrań czterech tczewskich zborów Świadków Jehowy. W obiekcie mieszczą się sala wykładowa oraz biblioteka. W programie zebrań są m.in. wykłady, scenki oraz dyskusje z działem obecnych na temat treści Pisma Świętego. Świadkowie Jehowy są legalnie działającą na całym świecie religią. Obecność na zebraniach do niczego nie zobowiązuje, nie przeprowadza się zbiórek pieniędzy - wstęp jest wolny.

Zebrania:

wtorek - piątek: 18:30
niedziela: 9:00. 12:00, 14:30, 17:30

www.watchtower.org/p (strona organu prawnego reprezentującego Świadków Jehowy)
www.jw.org (publikacje Świadków Jehowy)
www.jw-media.org (strona biura prasowego Świadków Jehowy - tylko w języku angielskim)
Sala Królestwa Świadków Jehowy
tczew - czarlin, Dworcowa 9a
Data publikacji: 02.12.2010
Odwiedzając naszą stronę używasz plików "cookies" zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeśli nie chcesz, aby pliki "cookies" były zapisywane w pamięci Twojego urządzenia, możesz zmienić to w ustawieniach przeglądarki. Więcej na stronie polityka prywatności

Wyszukaj i skomentuj wybrane miejsce

Dziękujemy! Twoja opinia została zapisana.

...

To nie jest miejsce, do którego chcę napisać opinię. Skomentuj inne miejsce

Twoja ocena:
Komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Osoba zamieszczająca komentarz może ponieść odpowiedzialność karną za jego treść. Serwis maperia.pl zastrzega sobie prawo do redagowania, usunięcia całości lub fragmentów treści zawierających słowa wulgarne, obraźliwe oraz zabronione przez prawo. Oferty handlowe, adresy email, numery telefonów lub komunikatorów będą usuwane.