Robelit to firma o wieloletniej tradycji, specjalizująca się w produkcji materiałów wykończeniowych dla budownictwa. W naszej pracy wykorzystujemy wysokiej jakości tworzywa sztuczne o doskonałych właściwościach oraz trwałości. Nasze płyty poliwęglanowe mają szereg zastosowań, również w rolnictwie.
Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą naszego sklepu na stronie internetowej. Zapraszamy również do miłej współpracy architektów oraz osoby związane z branżą budowlaną. U nas można liczyć na doskonałe warunki cenowe oraz zawsze fachową pomoc. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty już dziś!


Godziny otwarcia

Poniedziałek 08:00 - 16:00

Wtorek 08:00 - 16:00

Środa 08:00 - 16:00

Czwartek 08:00 - 16:00

Piątek 08:00 - 16:00

Kontakt
Napisz opinię ...
Serwis maperia.pl zastrzega sobie prawo redagowania, usunięcia całości lub fragmentów treści zawierających słowa wulgarne, obraźliwe, zabronione przez prawo. Komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, a zespół i twórcy serwisu maperia.pl nie ponoszą odpowiedzialności za ich treść. Przypominamy jednocześnie, że osoba zamieszczająca komentarz może ponieść za jego treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną. Komentarze zawierające oferty handlowe, adresy email, numery telefonów, komunikatorów będą usuwane.
Stronę opublikowano: 24.03.2019, 00:04, Stronę wyświetlono: 80x
Zdjęcia są chronione prawami autorskimi ich właścicieli
Do góry