Inwestując w nowoczesny monitoring gps będziesz miał wszystko pod kontrolą. Takie rozwiązania przydają się w szczególności firmom oferującym usługi kurierskie, przewóz osób oraz transport towarów. Rikaline oferuje pełen pakiet usług. U nas nie tylko kupisz niezbędne urządzenia, ale dostaniesz także dostęp do platformy ułatwiającej lokalizację. Zapewnimy Ci także pomoc techniczną oraz materiały szkoleniowe. Jeśli zakupiony u nas sprzęt szwankuje, to drogą online jak najszybciej postaramy Ci się pomóc. Na naszej stronie możesz liczyć na wsparcie oraz praktyczne wskazówki. Jeżeli nie znalazłeś odpowiedzi na nurtujące Cię pytania, to czekay na kontakt.

Rikaline Monika Majewska
Wrocław, Krakowska 98

Wyszukaj miejsce i napisz opinię

Dziękujemy! Twoja opinia została zapisana.

...

To nie jest miejsce, do którego chcę napisać opinię. Skomentuj inne miejsce

Twoja ocena:
Komentarze są indywidualnymi opiniami użytkowników serwisu. Osoba zamieszczająca komentarz ponosi pełną odpowiedzialność za jego treść. Serwis maperia.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia fragmentów lub całości treści zawierających między innymi: oferty handlowe, adresy email, słowa wulgarne, obraźliwe oraz zabronione przez prawo.
Odwiedzając naszą stronę używasz plików "cookies" zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeśli nie chcesz, aby pliki "cookies" były zapisywane w pamięci Twojego urządzenia, możesz zmienić to w ustawieniach przeglądarki. Więcej na stronie polityka prywatności