Restauracje Sphinx są pierwszą i największą siecią typu casual dining w Polsce.

Restauracja typu casual dining jest na każdą okazję, na szybki lunch, spotkanie biznesowe, jak i obiad lub kolację w gronie rodzinnym.

Szeroka oferta Restauracji Sphinx obejmuje:
* dania mięsne
* pizze
* makarony
* sałatki
* przekąski i desery.

Serwowane porcje są duże, w bardzo przystępnych cenach i serwowane wyłącznie przez obsługę męską. To charakterystyczna cecha wszystkich restauracji tej sieci, podobnie jak ich niepowtarzalna stylistyka, o przyciemnionych wnętrzach, rozświetlonych kolorowymi nastrojowych lampionami.

Wszystkie dania serwowane w Restauracjach Sphinx są przygotowywane wyłącznie ze świeżych produktów.

Typ lokalu: Restauracja
Kuchnia: arabska

ul. Świętokrzyska 35
00-049 Warszawa

Kontakt
Tel: +48 (22) 826 62 64
warszawa.swietokrzyska35@sphinx.pl
www.sphinx.pl

Godziny otwarcia
Poniedziałek - Niedziela: 11:00 - 23:00
Napisz opinię ...
Gość
18.05.09, 09:09
Restauracja SPHINX w Warszawie na ul. Świętokrzyskiej 35 - klienci niniejszej restauracji - proszę zwracać uwagę na nieuczciwych kelnerów, w szczególności żerujących na obcokrajowcach, którzy nie znają polskiej waluty. Kelnerzy! - piękne dajecie show naszej polskiej mentalności....
Serwis maperia.pl zastrzega sobie prawo redagowania, usunięcia całości lub fragmentów treści zawierających słowa wulgarne, obraźliwe, zabronione przez prawo. Komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, a zespół i twórcy serwisu maperia.pl nie ponoszą odpowiedzialności za ich treść. Przypominamy jednocześnie, że osoba zamieszczająca komentarz może ponieść za jego treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną. Komentarze zawierające oferty handlowe, adresy email, numery telefonów, komunikatorów będą usuwane.
Stronę opublikowano: 18.07.2008, 20:44, Stronę wyświetlono: 3727x
Zdjęcia są chronione prawami autorskimi ich właścicieli
Wypoczynek na Majorce rezerwuj na Booking.com
Do góry