Restauracja Lublin Zielony Talerzyk

Lublin, Królewska 3

Brak recenzji
Zielony Talerzyk to restauracja mieszcząca się przy ul. Królewskiej 3 w Lublinie. Znana oraz doceniana zarówno przez mieszkańców i podróżników restauracja, która zawsze serwuje wyśmienite dania oraz kompozycje smakowe, do jakich pragnie się wracać. Zielony Talerzyk tworzony jest z ludzi z pasją do gotowania i goszczenia ludzi, dla których znaczący jest smak i zdrowe jedzenie. Serdecznie zapraszamy na domenę internetową, gdzie znajduje się aktualne menu - tam też istnieje możliwość zobaczenia fotografii z restauracji czy zamówienia jedzenia z dostawą do mieszkania!

Często zadawane pytania dotyczące Restauracja Lublin Zielony Talerzyk

Restauracja Lublin Zielony Talerzyk znajduje się w lokalizacji Lublin

Lublin, Królewska 3

podobne obiekty w pobliżu Restauracja Lublin Zielony Talerzyk:

Zobacz wszystkie podobne obiekty w pobliżu Restauracja Lublin Zielony Talerzyk

Wyszukaj miejsce i napisz recenzję

Dziękujemy! Twoja recenzja została zapisana.

...

To nie jest miejsce, do którego chcę napisać recenzję. Wyszukaj inne miejsce

Twoja ocena:
Recenzje i komentarze są indywidualnymi opiniami użytkowników serwisu. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za ich treść. Serwis maperia.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia fragmentów lub całości treści zawierających między innymi: oferty handlowe, adresy email, słowa wulgarne, obraźliwe oraz zabronione przez prawo.

Zapamiętane lokalizacje

Odwiedzając naszą stronę używasz plików "cookies" zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeśli nie chcesz, aby pliki "cookies" były zapisywane w pamięci Twojego urządzenia, możesz zmienić to w ustawieniach przeglądarki. Więcej na stronie polityka prywatności