Resinfloor

Police, Niekłończyca 52b

Brak recenzji
Resin Floor ze Szczecina to specjaliści, jacy od lat specjalizują się w podłogach żywicznych. Podłogi tego typu znajdują wykorzystanie w obiektach przemysłowych, sklepach, magazynach, biurach oraz wielu innych pomieszczeniach, które mają pogodzić gustowny design z odpornością, łatwością utrzymania porządku oraz naturalnie małą ceną realizacji. Szybkość przygotowania takiej posadzki jest akcesoryjnym plusem. Resin Floor to grupa zawodowców, jakim warto zaufać - za nimi setki udanych realizacji i bogata baza Konsumentów, którzy polecają współpracę.

Często zadawane pytania dotyczące Resinfloor

Resinfloor znajduje się w lokalizacji Police

Police, Niekłończyca 52b

podobne obiekty w pobliżu Resinfloor:

Wyszukaj miejsce i napisz recenzję

Dziękujemy! Twoja recenzja została zapisana.

...

To nie jest miejsce, do którego chcę napisać recenzję. Wyszukaj inne miejsce

Twoja ocena:
Recenzje i komentarze są indywidualnymi opiniami użytkowników serwisu. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za ich treść. Serwis maperia.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia fragmentów lub całości treści zawierających między innymi: oferty handlowe, adresy email, słowa wulgarne, obraźliwe oraz zabronione przez prawo.

Zapamiętane lokalizacje

Odwiedzając naszą stronę używasz plików "cookies" zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeśli nie chcesz, aby pliki "cookies" były zapisywane w pamięci Twojego urządzenia, możesz zmienić to w ustawieniach przeglądarki. Więcej na stronie polityka prywatności