Rehabilitacja Doctor Best

Warszawa, Racławicka 129/lok. U1

Brak recenzji
Jesteśmy zespołem wyspecjalizowanych profesjonalistów, którzy działają na rynku fizjoterapeutycznym, tworząc dedykowane miejsce dla pacjentów z dolegliwościami ortopedycznymi, kobiet w ciąży i po porodzie, oraz dla małych pacjentów potrzebujących wsparcia.

Nasz główny cel to zapewnienie skutecznej pomocy naszym pacjentom. Działamy w zespole multidyscyplinarnym, który łączy doświadczenie lekarzy specjalistów, trenerów medycznych i dietetyków, by zapewnić kompleksową opiekę.

W naszej poradni stawiamy na profesjonalne relacje, jednocześnie tworząc atmosferę domowego ciepła. Wierzymy, że otwarta rozmowa i przyjazne podejście są kluczowe dla zrozumienia dolegliwości oraz osiągnięcia zdrowia.

Często zadawane pytania dotyczące Rehabilitacja Doctor Best

Rehabilitacja Doctor Best znajduje się w lokalizacji Warszawa

Warszawa, Racławicka 129/lok. U1

podobne obiekty w pobliżu Rehabilitacja Doctor Best:

Zobacz wszystkie podobne obiekty w pobliżu Rehabilitacja Doctor Best

Wyszukaj miejsce i napisz recenzję

Dziękujemy! Twoja recenzja została zapisana.

...

To nie jest miejsce, do którego chcę napisać recenzję. Wyszukaj inne miejsce

Twoja ocena:
Recenzje i komentarze są indywidualnymi opiniami użytkowników serwisu. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za ich treść. Serwis maperia.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia fragmentów lub całości treści zawierających między innymi: oferty handlowe, adresy email, słowa wulgarne, obraźliwe oraz zabronione przez prawo.

Zapamiętane lokalizacje

Odwiedzając naszą stronę używasz plików "cookies" zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeśli nie chcesz, aby pliki "cookies" były zapisywane w pamięci Twojego urządzenia, możesz zmienić to w ustawieniach przeglądarki. Więcej na stronie polityka prywatności