Red Zone

Rzeszów, Torowa 3

Brak recenzji
RED ZONE MOTORCYCLE'S PUB powstał zupełnie spontanicznie z pomysłu kilku kumpli - motocyklistów wspólnie nawijajacych kolejne kilometry podczas wypraw po Polsce i Europie. Sami już nie pamiętamy co było pierwsze: przyjaźń czy motocykle. Myśl była jedna: stworzyć miejsce gdzie skupiać się będzie życie braci motocyklowej, miejsce gdzie można pogadać o naszej pasji i zaplanować kolejną trasę, miejsce skąd można wyruszać i dokąd wracać... Już wcześniej organizowaliśmy rózne akcje z dwoma kołami w roli głównej, ale tak naprawdę nie było gdzie omówić szczegółów. Brakowało nam punktu na mapie Rzeszowa, które oznaczało by "To tu spotykają sie Motocykliści".
Łaczy nas jeszcze jedna pasja - jest nią muzyka. Słuchamy rocka, który na codzień nakręca nas do życia.

Często zadawane pytania dotyczące Red Zone

Red Zone znajduje się w lokalizacji Rzeszów

Rzeszów, Torowa 3

podobne obiekty w pobliżu Red Zone:

Wyszukaj miejsce i napisz recenzję

Dziękujemy! Twoja recenzja została zapisana.

...

To nie jest miejsce, do którego chcę napisać recenzję. Wyszukaj inne miejsce

Twoja ocena:
Recenzje i komentarze są indywidualnymi opiniami użytkowników serwisu. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za ich treść. Serwis maperia.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia fragmentów lub całości treści zawierających między innymi: oferty handlowe, adresy email, słowa wulgarne, obraźliwe oraz zabronione przez prawo.

Zapamiętane lokalizacje

Odwiedzając naszą stronę używasz plików "cookies" zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeśli nie chcesz, aby pliki "cookies" były zapisywane w pamięci Twojego urządzenia, możesz zmienić to w ustawieniach przeglądarki. Więcej na stronie polityka prywatności