Przeróbki elektryczne - Premonter

Piła Kościelecka, Jaśminowa 3

Brak recenzji
Premonter jest firmą oferującą wysokiej klasy usługi wykończeniowe w Chrzanowie. Klienci decydujący się na współpracę chwalą sobie czystość pracy, sprawność wykonania oraz używanie sprawdzonych materiałów. Istotnym obszarem działalności Premonter jest malowanie i tynki dekoracyjne, w tym atrakcyjny beton architektoniczny. Wykorzystanie tynków daje szansę na uniknięcie zakurzenia i brudu oraz pozwala uzyskać niebanalny, nowoczesny efekt. Firma realizuje także inne usługi remontowe w Chrzanowie m.in. drobne przeróbki elektryczne i hydrauliczne, gładź natryskową czy suche zabudowy. Usługi wykończeniowe oferowane przez Premonter to pewność wizualnego efektu robiącego świetne wrażenie.

Często zadawane pytania dotyczące Przeróbki elektryczne - Premonter

Przeróbki elektryczne - Premonter znajduje się w lokalizacji Piła Kościelecka

Piła Kościelecka, Jaśminowa 3

podobne obiekty w pobliżu Przeróbki elektryczne - Premonter:

Wyszukaj miejsce i napisz recenzję

Dziękujemy! Twoja recenzja została zapisana.

...

To nie jest miejsce, do którego chcę napisać recenzję. Wyszukaj inne miejsce

Twoja ocena:
Recenzje i komentarze są indywidualnymi opiniami użytkowników serwisu. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za ich treść. Serwis maperia.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia fragmentów lub całości treści zawierających między innymi: oferty handlowe, adresy email, słowa wulgarne, obraźliwe oraz zabronione przez prawo.

Zapamiętane lokalizacje

Odwiedzając naszą stronę używasz plików "cookies" zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeśli nie chcesz, aby pliki "cookies" były zapisywane w pamięci Twojego urządzenia, możesz zmienić to w ustawieniach przeglądarki. Więcej na stronie polityka prywatności