Przejście graniczne Medyka - Szeginie - polsko-ukraińskie drogowe (osobowe i towarowe) - piesi, rowerzyści, motocykle, samochody osobowe, samochody ciężarowe, autobus. Przejście graniczne położone w województwie podkarpackim, w powiecie przemyskim, w gminie Medyka, w miejscowości Medyka. Przejście zostało otwarte 25 listopada 1945 r. Do przejścia dochodzą polska droga krajowa nr 28 i ukraińska droga międzynarodowa M11. Przed reformą sieci drogowej w grudniu 1985 roku stanowiło punkt końcowy drogi międzynarodowej E22.

Uwaga!!
Od dn. 15.03.2020 jedyne czynne przejście graniczne z Ukrainą na Podkarpaciu to przejście Korczowa-Krakowiec. Przejście w Medyce, Budomierzu i Krościenku jest tymczasowo zamknięte. To efekt wprowadzenia stanu epidemicznego w związku z epidemią korona wirusa.

Przewidywany czas oczekiwania na granicy

Samochody osobowe Ciężarówki Busy
Przejście graniczne Medyka-Szeginie
Medyka

Wyszukaj miejsce i napisz opinię

Dziękujemy! Twoja opinia została zapisana.

...

To nie jest miejsce, do którego chcę napisać opinię. Skomentuj inne miejsce

Twoja ocena:
Komentarze są indywidualnymi opiniami użytkowników serwisu. Osoba zamieszczająca komentarz ponosi pełną odpowiedzialność za jego treść. Serwis maperia.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia fragmentów lub całości treści zawierających między innymi: oferty handlowe, adresy email, słowa wulgarne, obraźliwe oraz zabronione przez prawo.
Odwiedzając naszą stronę używasz plików "cookies" zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeśli nie chcesz, aby pliki "cookies" były zapisywane w pamięci Twojego urządzenia, możesz zmienić to w ustawieniach przeglądarki. Więcej na stronie polityka prywatności