Przejście graniczne Krościenko-Smolnica

Krościenko

Brak recenzji
Przejście graniczne Krościenko-Smolnica - polsko-ukraińskie drogowe (osobowe i towarowe) - motocykle, samochody osobowe, pojazdy o masie całkowitej do 7,5 tony. Przejście graniczne położone w województwie podkarpackim, w powiecie bieszczadzkim, w gminie Ustrzyki Dolne, w miejscowości Krościenko. Do przejścia dochodzą polska droga krajowa nr 84 i ukraińska droga T1412.

Uwaga!!
Od dn. 15.03.2020 jedyne czynne przejście graniczne z Ukrainą na Podkarpaciu to przejście Korczowa-Krakowiec. Przejście w Medyce, Budomierzu i Krościenku jest tymczasowo zamknięte. To efekt wprowadzenia stanu epidemicznego w związku z epidemią korona wirusa.

Często zadawane pytania dotyczące Przejście graniczne Krościenko-Smolnica

Przejście graniczne Krościenko-Smolnica znajduje się w lokalizacji Krościenko

Krościenko

Wyszukaj miejsce i napisz recenzję

Dziękujemy! Twoja recenzja została zapisana.

...

To nie jest miejsce, do którego chcę napisać recenzję. Wyszukaj inne miejsce

Twoja ocena:
Recenzje i komentarze są indywidualnymi opiniami użytkowników serwisu. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za ich treść. Serwis maperia.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia fragmentów lub całości treści zawierających między innymi: oferty handlowe, adresy email, słowa wulgarne, obraźliwe oraz zabronione przez prawo.

Zapamiętane lokalizacje

Odwiedzając naszą stronę używasz plików "cookies" zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeśli nie chcesz, aby pliki "cookies" były zapisywane w pamięci Twojego urządzenia, możesz zmienić to w ustawieniach przeglądarki. Więcej na stronie polityka prywatności