Przejście graniczne Budomierz-Hruszów

Budomierz

Brak recenzji
Przejście graniczne Budomierz-Hruszów - polsko-ukraińskie drogowe (osobowe i towarowe) samochody osobowe, samochody ciężarowe o ładowności do 3,5 tony, autobusy. Przejście graniczne na trasie Lubaczów - Niemirów. Prace budowlane po stronie polskiej zakończono w maju 2013 roku. Prace po stronie ukraińskiej nad drogą dojazdową do Niemirowa zakończono w listopadzie 2013 roku. Przejście otwarto 2 grudnia 2013 r.

Uwaga!!
Od dn. 15.03.2020 jedyne czynne przejście graniczne z Ukrainą na Podkarpaciu to przejście Korczowa-Krakowiec. Przejście w Medyce, Budomierzu i Krościenku jest tymczasowo zamknięte. To efekt wprowadzenia stanu epidemicznego w związku z epidemią korona wirusa.

Przewidywany czas oczekiwania na granicy

Samochody osobowe Ciężarówki Busy
Przejście graniczne Budomierz-Hruszów
Budomierz

Wyszukaj miejsce i napisz opinię

Dziękujemy! Twoja opinia została zapisana.

...

To nie jest miejsce, do którego chcę napisać opinię. Skomentuj inne miejsce

Twoja ocena:
Komentarze są indywidualnymi opiniami użytkowników serwisu. Osoba zamieszczająca komentarz ponosi pełną odpowiedzialność za jego treść. Serwis maperia.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia fragmentów lub całości treści zawierających między innymi: oferty handlowe, adresy email, słowa wulgarne, obraźliwe oraz zabronione przez prawo.
Odwiedzając naszą stronę używasz plików "cookies" zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeśli nie chcesz, aby pliki "cookies" były zapisywane w pamięci Twojego urządzenia, możesz zmienić to w ustawieniach przeglądarki. Więcej na stronie polityka prywatności