Promenada

Dusseldorf

Brak recenzji
Miejscem najczęstszych przechadzek są dwie szerokie promenady: Königsallee i Rheinuferpromenade. Promenada Königsallee (w skrócie Kö) jest znana ze swoich licznych kafejek i restauracji oraz eleganckich pasaży handlowych z ekskluzywnymi sklepami. Mówi się o niej, że jest jednym z najpiękniejszych bulwarów na świecie. Takie sławy jak: Aigner, Hermès, Prada, Vuitton mają tutaj własne butiki. Düsseldorf to niemiecka stolica mody, która stanowi poważną konkurencję dla Mediolanu czy Paryża. Rheinuferpromenade (Promenada Nadreńska) jest przepięknym miejscem do wypoczynku i uprawiania sportów: jogging, jazda na rowerze czy deskorolce; w zimie urządzane są tu nawet zawody narciarskie.
Promenada
Dusseldorf

Wyszukaj miejsce i napisz opinię

Dziękujemy! Twoja opinia została zapisana.

...

To nie jest miejsce, do którego chcę napisać opinię. Skomentuj inne miejsce

Twoja ocena:
Komentarze są indywidualnymi opiniami użytkowników serwisu. Osoba zamieszczająca komentarz ponosi pełną odpowiedzialność za jego treść. Serwis maperia.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia fragmentów lub całości treści zawierających między innymi: oferty handlowe, adresy email, słowa wulgarne, obraźliwe oraz zabronione przez prawo.
Odwiedzając naszą stronę używasz plików "cookies" zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeśli nie chcesz, aby pliki "cookies" były zapisywane w pamięci Twojego urządzenia, możesz zmienić to w ustawieniach przeglądarki. Więcej na stronie polityka prywatności