Promedica24 jest polską firmą, która powstała w 2004 roku w odpowiedzi na rosnące zainteresowanie pracowników sektora medycznego migracjami zarobkowymi. Zatrudniamy pielęgniarki oraz opiekunki z Polski i Ruminii. Pomagamy znaleźć pracę w Europie Zachodniej lekarzom różnych specjalności oraz farmaceutom. Wyróżnia nas profesjonalizm gwarantujący bezpieczeństwo, atrakcyjne formy zatrudnienia oraz elastyczność oferowanych kontraktów.

Biuro czynne: 8:00 - 18:00

Tel.: 0048 22 44 87 222
Fax: 0048 22 44 87 120
mail@promedica24.pl
www.promedica24.pl
Napisz opinię ...
niezadowolony
16.03.10, 07:28
pieniądze rozliczane w terminie umowa legalna ale niestety firma kompletnie nie interesuje się pracownikami od czasu ich zwerbowania , stale istnieją niedomówienia na linii pracownik -koordynator -telefonistka . nieporozumienia ZAWSZE zrzucane są na pracownika , winą obarczony jest też pracownik a konflikt rozwiązywany jest nie wiedzieć czemu (pomimo prostych spraw) agresywnie ze strony firmy . Podczas urlopu pracownik ma siedzieć zawsze przy telefonie pomimo 1/8 etatu. Takie moje odczucia ze współpracy pomimo pół rocznej pracy .
Gość
03.04.09, 07:30
Praca od zaraz dla osób które pracowały dla promedica legalnie proszę o kontakt 509859038
Gość
16.02.09, 03:05
Myślę że nikt obiektywnej opinii Tobie nie udzieli. Jednym współpraca się powiodła innym nie, i często ta róznica wynika z innego światopoglądu. Ja osobiścnie nie korzystam z firm pośredniczących i sama załatwiam tego typu prace, mam zarejestrowaną firmę w PL i niczym się nie przejmuję. Pracuję tak już od ponad 10 lat i jest OK, Muszę jednak dodać że znajomość języka to podstawa aby cokolwiek załatwić i móc sprawnie poruszać się za granicami ojczyzny.
Gość
16.02.09, 11:07
chcę podjąć współprace z firmąPm24 co o tym sądzicie?
Gość
25.01.09, 06:02
Ja dziwnie odbieram pani relacje,myślę, że pani jest niewiarygodna.Pracowałam przezPM24.W lipcu zerwalam kontrakt, wróciłam doPolski przed czasem.Bez najmniejszych problemów firma przyslała inną piekunkę.A może zabrała się pani do rozwiązania problemu w złym stylu?Proszę mi wybaczyć, ale gdy czytam pani relecję,to sądzę,że PM24,to na razie za wysoki poziom dla pani. Ta firma ma pewien prestiż, i można na niej polegać,ale trzeba mieć świadomość,że współpraca z nimi obliguje do zachowania zasado mawianych podczas procesu rekrutacji,i znajomości tekstu umowy. Polecam Promidica24 każdemu,ponieważ jadąc z nimi ,jestem pracownikiem mającym ochronę,a nie jakąś Polką sprowadzoną do roli służącej przez podopiecznego lub jego rodzinę.
Gość
17.01.09, 07:09
chcem sie pożalić na firmę która tylko nabija ludzi w butelkę a sama bierze grube pieniądze.wyjechałam z tą firmą 16 grudnia 2008 roku koło BONN do miasteczka troistorf.Miałam się tam opiekować babcią która była samodzielna ale miała problemy w poruszaniu się i ubieraniu.2 pierwsze dni były super,później babcia pokazała co ona nie potrafi.Stała się złośliwa,któregoś dnia mnie zdenerwowała bo coś jej nie pasowało ja więc do mniej powiedziałam ,ze jak coś to niech dzwoni do firmy i zaczełam się pakować wtedy ona zaproponowała mi żebym się napiła z nią koniku ja odmówiłam.Firma wcale nie interesuje się pracownikami dba tylko o własny interes,prosiłam żeby mnie przenieśli ale nawet nie reagoali na moje sygnały.Umowę z tą firmą mam podpisaną do 15 lutego 2009 roku.Gdy zadzwoniłam i się spytałam czy jest dla mnie praca to głupio odpowiedzieli że nie ma i że mogę z nimi rozwiązać umowę.To jest firma nieżytelna.TYLE MOGĘ O NIEJ POWIEZIEĆ
Serwis maperia.pl zastrzega sobie prawo redagowania, usunięcia całości lub fragmentów treści zawierających słowa wulgarne, obraźliwe, zabronione przez prawo. Komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, a zespół i twórcy serwisu maperia.pl nie ponoszą odpowiedzialności za ich treść. Przypominamy jednocześnie, że osoba zamieszczająca komentarz może ponieść za jego treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną. Komentarze zawierające oferty handlowe, adresy email, numery telefonów, komunikatorów będą usuwane.
Stronę opublikowano: 07.08.2008, 14:21, Stronę wyświetlono: 4734x
Zdjęcia są chronione prawami autorskimi ich właścicieli
Wypoczynek na Majorce rezerwuj na Booking.com
Do góry