Producent mebli kuchennych - Meblobuk

Skórzewo, Poznańska 71

Brak recenzji
Meblobuk to producent wyposażenia do kuchni na wymiar. Rodzina firma istnieje na polskim rynku od 1989 roku. Firma sprzedaje meble zrobione w technice litych frontów drewnianych, fornirowanych, laminowanych, lakierowanych oraz akrylowych. Park maszynowy, lakiernia i części dostarczane przez profesjonalnych dostawców, pozwalają firmie Meblobuk zadbać o cały proces produkcji. Polski producent posiada salony firmowe z nowoczesnymi i klasycznymi meblami w Skórzewie pod Poznaniem, Szczecinie i Głogowie.

Często zadawane pytania dotyczące Producent mebli kuchennych - Meblobuk

Producent mebli kuchennych - Meblobuk znajduje się w lokalizacji Skórzewo

Skórzewo, Poznańska 71

podobne obiekty w pobliżu Producent mebli kuchennych - Meblobuk:

Zobacz wszystkie podobne obiekty w pobliżu Producent mebli kuchennych - Meblobuk

Wyszukaj miejsce i napisz recenzję

Dziękujemy! Twoja recenzja została zapisana.

...

To nie jest miejsce, do którego chcę napisać recenzję. Wyszukaj inne miejsce

Twoja ocena:
Recenzje i komentarze są indywidualnymi opiniami użytkowników serwisu. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za ich treść. Serwis maperia.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia fragmentów lub całości treści zawierających między innymi: oferty handlowe, adresy email, słowa wulgarne, obraźliwe oraz zabronione przez prawo.

Zapamiętane lokalizacje

Odwiedzając naszą stronę używasz plików "cookies" zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeśli nie chcesz, aby pliki "cookies" były zapisywane w pamięci Twojego urządzenia, możesz zmienić to w ustawieniach przeglądarki. Więcej na stronie polityka prywatności