Surówka Kancelaria Adwokacka

Kraków, Jana Kochanowskiego 19/4

Brak recenzji
SURÓWKA Kancelaria Adwokacka to firma prawnicza, która proponuje profesjonalne usługi z zakresu prawa karnego oraz gospodarczego. Warto dodać, że zajmuje się ona również sprawami dotyczącymi zarządu sukcesyjnego przedsiębiorstwem osoby zmarłej. Klientami kancelarii są zarówno osoby prywatne, jak i przedsiębiorcy. Mogą oni liczyć na fachowe wsparcie doświadczonego adwokata w wielu obszarach – od pomocy w tworzeniu podmiotów gospodarczych, przez sporządzanie umów, po reprezentację na sali sądowej oraz w negocjacjach pozasądowych. SURÓWKA Kancelaria Adwokacka dba nie tylko o nienaganną merytorykę, ale także o wysoką jakość obsługi klienta.

Często zadawane pytania dotyczące Surówka Kancelaria Adwokacka

Surówka Kancelaria Adwokacka znajduje się w lokalizacji Kraków

Kraków, Jana Kochanowskiego 19/4

podobne obiekty w pobliżu Surówka Kancelaria Adwokacka:

Zobacz wszystkie podobne obiekty w pobliżu Surówka Kancelaria Adwokacka

Wyszukaj miejsce i napisz recenzję

Dziękujemy! Twoja recenzja została zapisana.

...

To nie jest miejsce, do którego chcę napisać recenzję. Wyszukaj inne miejsce

Twoja ocena:
Recenzje i komentarze są indywidualnymi opiniami użytkowników serwisu. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za ich treść. Serwis maperia.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia fragmentów lub całości treści zawierających między innymi: oferty handlowe, adresy email, słowa wulgarne, obraźliwe oraz zabronione przez prawo.

Zapamiętane lokalizacje

Odwiedzając naszą stronę używasz plików "cookies" zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeśli nie chcesz, aby pliki "cookies" były zapisywane w pamięci Twojego urządzenia, możesz zmienić to w ustawieniach przeglądarki. Więcej na stronie polityka prywatności