Pomnik Rybaka

Jarosławiec, Szkolna 4

Brak recenzji
Pomnik Rybaka znajduje w samym centrum Jarosławca przy placu w pobliżu latarni morskiej i zdobi go od czasu rewitalizacji, która miała miejsce w 2012 roku. Obelisk przedstawia Postać Rybaka ubranego w strój historyczny, symbolizuje rybackie korzenie miejscowości. Rybołówstwo wymienione jest bowiem już w pierwszych wzmiankach o Jarosławcu z XV wieku i do dziś pozostaje źródłem utrzymania części rodzin. Przy okazji zwiedzania miejscowości warto również wybrać się na przystań rybacką.

Często zadawane pytania dotyczące Pomnik Rybaka

Pomnik Rybaka znajduje się w lokalizacji Jarosławiec

Jarosławiec, Szkolna 4

podobne obiekty w pobliżu Pomnik Rybaka:

atrakcje 🎡 w pobliżu Pomnik Rybaka:

Zobacz wszystkie atrakcje 🎡 w pobliżu Pomnik Rybaka

hotele i pensjonaty 🛏️ w pobliżu Pomnik Rybaka:

Zobacz wszystkie hotele i pensjonaty 🛏️ w pobliżu Pomnik Rybaka

Wyszukaj miejsce i napisz recenzję

Dziękujemy! Twoja recenzja została zapisana.

...

To nie jest miejsce, do którego chcę napisać recenzję. Wyszukaj inne miejsce

Twoja ocena:
Recenzje i komentarze są indywidualnymi opiniami użytkowników serwisu. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za ich treść. Serwis maperia.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia fragmentów lub całości treści zawierających między innymi: oferty handlowe, adresy email, słowa wulgarne, obraźliwe oraz zabronione przez prawo.

Zapamiętane lokalizacje

Odwiedzając naszą stronę używasz plików "cookies" zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeśli nie chcesz, aby pliki "cookies" były zapisywane w pamięci Twojego urządzenia, możesz zmienić to w ustawieniach przeglądarki. Więcej na stronie polityka prywatności