Płyty stropowe - Budmater

Opole, Budowlanych 44D

Brak recenzji
Budmater to firma rodzinna, która oferuje wyroby betonowe. Jako wytwórca stropów realizuje ich projekty i dostarcza je. Dzięki długoletniemu doświadczeniu w branży służy też kompleksowym doradztwem w każdym etapie budowy. Doradza w selekcji właściwych stropów prefabrykowanych już na etapie projektowania budowy, co pozwala ustrzec się kosztów ewentualnych pomyłek. Wśród wyrobów firmy są między innymi:

- stropy płytowe.
- szyby windowe,
- płyty kanałowe,
- schody i balkony,
- pustaki betonowe.

Budmater stawia na kontakt z kontrahentami, którzy partycypują w każdej części wypełniania zamówienia. Honoruje też Kartę Dużej Rodziny, co jest w tej branży rzadkością. Jej oferta jest warta uwagi!

Często zadawane pytania dotyczące Płyty stropowe - Budmater

Płyty stropowe - Budmater znajduje się w lokalizacji Opole

Opole, Budowlanych 44D

Wyszukaj miejsce i napisz recenzję

Dziękujemy! Twoja recenzja została zapisana.

...

To nie jest miejsce, do którego chcę napisać recenzję. Wyszukaj inne miejsce

Twoja ocena:
Recenzje i komentarze są indywidualnymi opiniami użytkowników serwisu. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za ich treść. Serwis maperia.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia fragmentów lub całości treści zawierających między innymi: oferty handlowe, adresy email, słowa wulgarne, obraźliwe oraz zabronione przez prawo.

Zapamiętane lokalizacje

Odwiedzając naszą stronę używasz plików "cookies" zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeśli nie chcesz, aby pliki "cookies" były zapisywane w pamięci Twojego urządzenia, możesz zmienić to w ustawieniach przeglądarki. Więcej na stronie polityka prywatności