Plaża w miejscowości letniskowej położona nad brzegiem Bałtyku, oddalona 7 km od Mielna i 30 km od Kołobrzegu.

Kąpielisko dość wąskie przy nabrzeżu natomiast znacznie się rozszerza poza centrum. Po tym jak przed I wojną światową miejscowości groziło zalanie przez morze w 1910 r. postawiono kilometrowy kamienno-betonowy mur oporowy wzdłuż plaży, co powstrzymało niszczycielskie działanie fal morskich.
Napisz opinię ...
Gość
16.05.09, 02:12
Sarbinowo - bardzo sie zmienilo! Pamietam tamto sprzed prawie .... 30 lat!!! Mam wielki sentyment do tej miejscowosci i w tym roku wybieram sie tu aby powspominac - powrot do przeszlosci :)) Pracowalismy wtedy w ramach OHP w tutejszych domach wczasowych SLĄZACZKA< MEWA to byly piekne czasy.
Gość
11.08.08, 01:39
Baja miejsce. Kedykolwiek tam jestem tam zawsze świeci słońce.
Serwis maperia.pl zastrzega sobie prawo redagowania, usunięcia całości lub fragmentów treści zawierających słowa wulgarne, obraźliwe, zabronione przez prawo. Komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, a zespół i twórcy serwisu maperia.pl nie ponoszą odpowiedzialności za ich treść. Przypominamy jednocześnie, że osoba zamieszczająca komentarz może ponieść za jego treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną. Komentarze zawierające oferty handlowe, adresy email, numery telefonów, komunikatorów będą usuwane.
Stronę opublikowano: 26.07.2008, 16:52, Stronę wyświetlono: 1740x
Zdjęcia są chronione prawami autorskimi ich właścicieli
Wypoczynek na Majorce rezerwuj na Booking.com
Do góry