Kaszubska wieś letniskowa w gminie Krokowa, powiecie puckim w województwie pomorskim. Położona jest na wybrzeżu Morza Bałtyckiego, u ujścia rzeki Piaśnicy na obszarze Nadmorskiego Parku Krajobrazowego. Na zachód od Dębek znajduje się rezerwat przyrody Piaśnickie Łąki.

źródło: Wikipedia

Miejscowość bardzo chętnie odwiedzana przez aktorów, dziennikarzy, VIPów. Plaża czysta i woda w morzu wyjątkowo czyste. Duża część miejścowości położona jest w lesie. Sklepy, Pensjonaty, pola namiotowe, szerokie czyste plaże.
Napisz opinię ...
20.08.10, 11:33
Ja chce na plażę!!!!
Serwis maperia.pl zastrzega sobie prawo redagowania, usunięcia całości lub fragmentów treści zawierających słowa wulgarne, obraźliwe, zabronione przez prawo. Komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, a zespół i twórcy serwisu maperia.pl nie ponoszą odpowiedzialności za ich treść. Przypominamy jednocześnie, że osoba zamieszczająca komentarz może ponieść za jego treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną. Komentarze zawierające oferty handlowe, adresy email, numery telefonów, komunikatorów będą usuwane.
Stronę opublikowano: 17.02.2008, 12:34, Stronę wyświetlono: 5004x
Zdjęcia są chronione prawami autorskimi ich właścicieli
Do góry