Plac Targowy

Greifswald, Marktplatz

Brak recenzji
Plac targowy praktycznie w samym centrum miasta, usytuowany pomiędzy historycznymi budynkami w stylu XIV-XVI wieku. Stworzony w stylu typowego miasta hanzeatyckiego. Na środku mieści się seria figur, które przedstawiają ciężkie życie ludzi. Wstrząsają przechodniami, a jednocześnie zachwycają precyzją wykonania. Plac jest w kształcie kwadratu. Przy jednym jego boku mieści się renesansowy ratusz. Wokół, oprócz stoisk targowych, znajdują się przytulne małe kawiarenki. Idealne miejsce na weekendowe spacery lub spokojne zakupy.

Często zadawane pytania dotyczące Plac Targowy

Plac Targowy znajduje się w lokalizacji Greifswald

Greifswald, Marktplatz

Wyszukaj miejsce i napisz recenzję

Dziękujemy! Twoja recenzja została zapisana.

...

To nie jest miejsce, do którego chcę napisać recenzję. Wyszukaj inne miejsce

Twoja ocena:
Recenzje i komentarze są indywidualnymi opiniami użytkowników serwisu. Autor opinii ponosi pełną odpowiedzialność za jej treść. Serwis maperia.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia fragmentów lub całości treści zawierających między innymi: oferty handlowe, adresy email, słowa wulgarne, obraźliwe oraz zabronione przez prawo.

Zapamiętane lokalizacje

Odwiedzając naszą stronę używasz plików "cookies" zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeśli nie chcesz, aby pliki "cookies" były zapisywane w pamięci Twojego urządzenia, możesz zmienić to w ustawieniach przeglądarki. Więcej na stronie polityka prywatności