Plac Targowy

Greifswald, Marktplatz

Brak recenzji
Plac targowy praktycznie w samym centrum miasta, usytuowany pomiędzy historycznymi budynkami w stylu XIV-XVI wieku. Stworzony w stylu typowego miasta hanzeatyckiego. Na środku mieści się seria figur, które przedstawiają ciężkie życie ludzi. Wstrząsają przechodniami, a jednocześnie zachwycają precyzją wykonania. Plac jest w kształcie kwadratu. Przy jednym jego boku mieści się renesansowy ratusz. Wokół, oprócz stoisk targowych, znajdują się przytulne małe kawiarenki. Idealne miejsce na weekendowe spacery lub spokojne zakupy.
Plac Targowy
Greifswald, Marktplatz
Data publikacji: 26.11.2007
Odwiedzając naszą stronę używasz plików "cookies" zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeśli nie chcesz, aby pliki "cookies" były zapisywane w pamięci Twojego urządzenia, możesz zmienić to w ustawieniach przeglądarki. Więcej na stronie polityka prywatności

Wyszukaj i skomentuj wybrane miejsce

Dziękujemy! Twoja opinia została zapisana.

...

To nie jest miejsce, do którego chcę napisać opinię. Skomentuj inne miejsce

Twoja ocena:
Komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Osoba zamieszczająca komentarz może ponieść odpowiedzialność karną za jego treść. Serwis maperia.pl zastrzega sobie prawo do redagowania, usunięcia całości lub fragmentów treści zawierających słowa wulgarne, obraźliwe oraz zabronione przez prawo. Oferty handlowe, adresy email, numery telefonów lub komunikatorów będą usuwane.