Parking kubaturowy

Gdańsk, Okopowa 29

Brak recenzji
Parking kubaturowy przy wiadukcie Biskupia Górka posiada 378 miejsc postojowych. Parking kubaturowy powstał jako część inwestycji budowy wiaduktu Biskupia Górka. Liczy cztery kondygnacje, na których kierowcy mogą parkować swoje samochody:

Poziom 0 - 125 miejsc
Poziom 1 - 118 miejsc
Poziom 2 - 63 miejsca
Poziom 3 - 72 miejsca

Spośród miejsc na kondygnacji 1 - 15 to miejsca wyznaczone dla osób niepełnosprawnych. Na kondygnację 0 obowiązuje zakaz wjazdu pojazdów zasilanych gazem LPG. Wjazd i wyjazd z parkingu odbywa się od strony Urzędu Wojewódzkiego i Marszałkowskiego przy ul. Okopowej 21/27. Na parking mogą wjeżdżać samochody osobowe do 1,8 metra wysokości, o czym informuje oznakowanie umieszczone na wjeździe.

Parking czynny jest 24 godziny / dobę przez 7 dni w tygodniu i jest bezpłatny (stan na 24 lipca 2022r). Miejsca postojowe na parkingu są niestrzeżone. Wszystkie kondygnacje parkingu obsługiwane są przez dwie windy.

Często zadawane pytania dotyczące Parking kubaturowy

Parking kubaturowy znajduje się w lokalizacji Gdańsk

Gdańsk, Okopowa 29

Wyszukaj miejsce i napisz recenzję

Dziękujemy! Twoja recenzja została zapisana.

...

To nie jest miejsce, do którego chcę napisać recenzję. Wyszukaj inne miejsce

Twoja ocena:
Recenzje i komentarze są indywidualnymi opiniami użytkowników serwisu. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za ich treść. Serwis maperia.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia fragmentów lub całości treści zawierających między innymi: oferty handlowe, adresy email, słowa wulgarne, obraźliwe oraz zabronione przez prawo.

Zapamiętane lokalizacje

Odwiedzając naszą stronę używasz plików "cookies" zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeśli nie chcesz, aby pliki "cookies" były zapisywane w pamięci Twojego urządzenia, możesz zmienić to w ustawieniach przeglądarki. Więcej na stronie polityka prywatności