Pałac w Buku Kamieńskim

Buk Kamieński

Brak recenzji
Zabytkowy pałac usytuowany jest w niewielkiej wsi Buk Kamieński, leżącej w gminie Przybiernów, w malowniczych okolicach Puszczy Goleniowskiej, ok. 80 km od Szczecina i ok. 250 km od Berlina.

Późnorenesansowy budynek pałacowy i połączony z nim współczesny, zmodernizowany budynek hotelowy stoją w otoczeniu XIX-wiecznego parku, wśród dostojnych dębów, lip, buków oraz oryginalnych rzeźb wybitnych artystów polskich i niemieckich.

Otoczenie pałacu - dzięki bliskości natury i atmosferze spokoju, umożliwia zarówno odpoczynek, jak i twórczą, niczym niezakłóconą pracę. Odrestaurowane wnętrza pałacu oferują idealne warunki do organizacji konferencji i szkoleń. Artystom i twórcom służą jako miejsce plenerów, warsztatów, wystaw i prezentacji. Umożliwiają nawiązywanie kontaktów młodzieży polskiej i niemieckiej. Zmodernizowana baza noclegowa gwarantuje komfortowy odpoczynek.

Pałac w Buku Kamieńskim
Schloss in Böck

Kontakt
Tel/ Fax +48 (91) 418 62 27
www.palac-buk.pl

Często zadawane pytania dotyczące Pałac w Buku Kamieńskim

Pałac w Buku Kamieńskim znajduje się w lokalizacji Buk Kamieński

Buk Kamieński

podobne obiekty w pobliżu Pałac w Buku Kamieńskim:

Wyszukaj miejsce i napisz opinię

Dziękujemy! Twoja opinia została zapisana.

...

To nie jest miejsce, do którego chcę napisać opinię. Skomentuj inne miejsce

Twoja ocena:
Komentarze są indywidualnymi opiniami użytkowników serwisu. Osoba zamieszczająca komentarz ponosi pełną odpowiedzialność za jego treść. Serwis maperia.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia fragmentów lub całości treści zawierających między innymi: oferty handlowe, adresy email, słowa wulgarne, obraźliwe oraz zabronione przez prawo.

Zapamiętane lokalizacje

Odwiedzając naszą stronę używasz plików "cookies" zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeśli nie chcesz, aby pliki "cookies" były zapisywane w pamięci Twojego urządzenia, możesz zmienić to w ustawieniach przeglądarki. Więcej na stronie polityka prywatności