Pałac w Buku Kamieńskim

Buk Kamieński

Brak recenzji
Zabytkowy pałac usytuowany jest w niewielkiej wsi Buk Kamieński, leżącej w gminie Przybiernów, w malowniczych okolicach Puszczy Goleniowskiej, ok. 80 km od Szczecina i ok. 250 km od Berlina.

Późnorenesansowy budynek pałacowy i połączony z nim współczesny, zmodernizowany budynek hotelowy stoją w otoczeniu XIX-wiecznego parku, wśród dostojnych dębów, lip, buków oraz oryginalnych rzeźb wybitnych artystów polskich i niemieckich.

Otoczenie pałacu - dzięki bliskości natury i atmosferze spokoju, umożliwia zarówno odpoczynek, jak i twórczą, niczym niezakłóconą pracę. Odrestaurowane wnętrza pałacu oferują idealne warunki do organizacji konferencji i szkoleń. Artystom i twórcom służą jako miejsce plenerów, warsztatów, wystaw i prezentacji. Umożliwiają nawiązywanie kontaktów młodzieży polskiej i niemieckiej. Zmodernizowana baza noclegowa gwarantuje komfortowy odpoczynek.

Pałac w Buku Kamieńskim
Schloss in Böck

Kontakt
Tel/ Fax +48 (91) 418 62 27
www.palac-buk.pl
Pałac w Buku Kamieńskim
Buk Kamieński
Data publikacji: 22.08.2009
Odwiedzając naszą stronę używasz plików "cookies" zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeśli nie chcesz, aby pliki "cookies" były zapisywane w pamięci Twojego urządzenia, możesz zmienić to w ustawieniach przeglądarki. Więcej na stronie polityka prywatności

Wyszukaj i skomentuj wybrane miejsce

Dziękujemy! Twoja opinia została zapisana.

...

To nie jest miejsce, do którego chcę napisać opinię. Skomentuj inne miejsce

Twoja ocena:
Komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Osoba zamieszczająca komentarz może ponieść odpowiedzialność karną za jego treść. Serwis maperia.pl zastrzega sobie prawo do redagowania, usunięcia całości lub fragmentów treści zawierających słowa wulgarne, obraźliwe oraz zabronione przez prawo. Oferty handlowe, adresy email, numery telefonów lub komunikatorów będą usuwane.