Pałac w Grochowiskach Szlacheckich został wybudowany w końcu XVIII wieku. Położony jest przy szlaku Piastowskim 2 km od trasy Poznań-Bydgoszcz. W pobliżu znajduje się Biskupin - pradawna, słowiańska osada.

Okolica obfituje w mnóstwo atrakcji turystycznych związanych z historią a także dających możliwość aktywnego wypoczynku.

Do dyspozycji gości osiem pokoi dwuosobowych z łazienkami, oraz salonik, w którym można wypocząć w spokoju obcując ze stylowymi meblami.

Restauracja może wygodnie przyjąć sześćdziesięciu gości i uraczyć ich daniami kuchni polskiej i międzynarodowej.

Istnieje możliwość zorganizowania imprez plenerowych połączonych z grillem i ogniskiem.

Restauracja - Hotel "Pałacowa"
Grochowiska Szlacheckie 2
88-420 Rogowo

Kontakt
Tel: +48 (52) 302 70 01
Fax: +48 (52) 302 70 01
www.palac-grochowiska.com.pl
hotel@palac-grochowiska.com.pl
Pałac
Grochowiska Szlacheckie

Wyszukaj miejsce i napisz opinię

Dziękujemy! Twoja opinia została zapisana.

...

To nie jest miejsce, do którego chcę napisać opinię. Skomentuj inne miejsce

Twoja ocena:
Komentarze są indywidualnymi opiniami użytkowników serwisu. Osoba zamieszczająca komentarz ponosi pełną odpowiedzialność za jego treść. Serwis maperia.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia fragmentów lub całości treści zawierających między innymi: oferty handlowe, adresy email, słowa wulgarne, obraźliwe oraz zabronione przez prawo.
Odwiedzając naszą stronę używasz plików "cookies" zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeśli nie chcesz, aby pliki "cookies" były zapisywane w pamięci Twojego urządzenia, możesz zmienić to w ustawieniach przeglądarki. Więcej na stronie polityka prywatności