OSK Motorista

Warszawa, Bolesławicka 22/LU

Brak recenzji
OSK Motorista Warszawa - oto ośrodek szkolenia, w jakim entuzjaści motocykli i aut a też licencjonowani instruktorzy przygotowują kursantów do zdania egzaminu na prawo jazdy kategorii A (wszelkie warianty) i B. Przygotujemy Cię do zdania prawa jazdy na motor bądź też auto, u nas masz pewność, że profesjonalnie przekażemy wszelkie najistotniejsze wiadomości, byś nie tylko zdał egzamin, jakkolwiek także mógł bezpiecznie rozpocząć przygodę motoryzacyjną z autem lub też motorem na publicznych drogach.

Często zadawane pytania dotyczące OSK Motorista

OSK Motorista znajduje się w lokalizacji Warszawa

Warszawa, Bolesławicka 22/LU

podobne obiekty w pobliżu OSK Motorista:

Zobacz wszystkie podobne obiekty w pobliżu OSK Motorista

Wyszukaj miejsce i napisz recenzję

Dziękujemy! Twoja recenzja została zapisana.

...

To nie jest miejsce, do którego chcę napisać recenzję. Wyszukaj inne miejsce

Twoja ocena:
Recenzje i komentarze są indywidualnymi opiniami użytkowników serwisu. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za ich treść. Serwis maperia.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia fragmentów lub całości treści zawierających między innymi: oferty handlowe, adresy email, słowa wulgarne, obraźliwe oraz zabronione przez prawo.

Zapamiętane lokalizacje

Odwiedzając naszą stronę używasz plików "cookies" zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeśli nie chcesz, aby pliki "cookies" były zapisywane w pamięci Twojego urządzenia, możesz zmienić to w ustawieniach przeglądarki. Więcej na stronie polityka prywatności