Opera Śląska

Wrocław, Świdnicka 35

Brak recenzji
Opera Wrocławska jest jednym z największych i najbardziej znaczących teatrów operowych w Polsce.
Od 1995 r. działa pod kierunkiem prof. Ewy Michnik, wybitnego dyrygenta współpracującego z takimi orkiestrami i teatrami operowymi, jak m.in.: Filharmonia Praska, Tokyo Metropolitan Symphony Orchestra, Deutsche Bach Orchester w Hamburgu, Orkiestra Symfoniczna w Norymberdze, Kammer Wiener Oper.

Teatr operowy we Wrocławiu jako jedyny w Polsce od 1997 r. realizuje tzw. superwidowiska, spektakle przygotowywane w niekonwencjonalnych, dużych przestrzeniach dla wielotysięcznej widowni, z udziałem kilkusetosobowych zespołów wykonawczych, przy wykorzystaniu monumentalnych dekoracji i efektów specjalnych.


OPERA WROCŁAWSKA
ul. Świdnicka 35
50-066 Wrocław

Kontakt
Tel: +48 (71) 370 88 00
opera@opera.wroclaw.pl
www.opera.wroclaw.pl

Kasa w budynku Opery
Poniedziałek: 10:00-19:00
Wtorek-piątek: 10:00-19:00
Sobota: 12:00-19:00 - przerwa 15.15-15.30
Niedziela: 14:30-17:00

Często zadawane pytania dotyczące Opera Śląska

Opera Śląska znajduje się w lokalizacji Wrocław

Wrocław, Świdnicka 35

Wyszukaj miejsce i napisz recenzję

Dziękujemy! Twoja recenzja została zapisana.

...

To nie jest miejsce, do którego chcę napisać recenzję. Wyszukaj inne miejsce

Twoja ocena:
Recenzje i komentarze są indywidualnymi opiniami użytkowników serwisu. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za ich treść. Serwis maperia.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia fragmentów lub całości treści zawierających między innymi: oferty handlowe, adresy email, słowa wulgarne, obraźliwe oraz zabronione przez prawo.

Zapamiętane lokalizacje

Odwiedzając naszą stronę używasz plików "cookies" zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeśli nie chcesz, aby pliki "cookies" były zapisywane w pamięci Twojego urządzenia, możesz zmienić to w ustawieniach przeglądarki. Więcej na stronie polityka prywatności