Atrakcyjna oferta zajęć dla przyszłych mam w NZOZ „Pro Feminea” to coś co powinno Cię zainteresować, jeśli spodziewasz się dziecka i mieszkasz w Rybniku bądź w pobliżu. Tutaj możesz liczyć na darmowe porady w ramach świadczeń z Narodowego Funduszu Zdrowia, jak również fachową edukację przedporodową, która pozwoli Ci kompleksowo przygotować się do przywitania na świecie swojego maluszka i prawidłowej jego opieki już od pierwszych chwil. Jeśli zainteresował Cię ten temat i chciałbyś dowiedzieć się czegoś więcej, koniecznie zajrzyj na szkolarodzenia.rybnik.pl i tam uzyskaj więcej interesujących informacji.

Godziny otwarcia

Poniedziałek 09:00 - 15:00
Wtorek 09:00 - 15:00
Środa 09:00 - 15:00
Czwartek 09:00 - 15:00
Piątek 09:00 - 15:00
NZOZ PRO FEMINAE S.C.
Rybnik, Ul. Reymonta 60

Wyszukaj miejsce i napisz opinię

Dziękujemy! Twoja opinia została zapisana.

...

To nie jest miejsce, do którego chcę napisać opinię. Skomentuj inne miejsce

Twoja ocena:
Komentarze są indywidualnymi opiniami użytkowników serwisu. Osoba zamieszczająca komentarz ponosi pełną odpowiedzialność za jego treść. Serwis maperia.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia fragmentów lub całości treści zawierających między innymi: oferty handlowe, adresy email, słowa wulgarne, obraźliwe oraz zabronione przez prawo.
Odwiedzając naszą stronę używasz plików "cookies" zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeśli nie chcesz, aby pliki "cookies" były zapisywane w pamięci Twojego urządzenia, możesz zmienić to w ustawieniach przeglądarki. Więcej na stronie polityka prywatności