NGLMachining Artur Chróścielewski Rafał Bogusz

Gdańsk, Orzechowa 5

Brak recenzji
NGL Machining to śmiałe nastawienie do specjalistycznych prac traktujących obróbki metali, skrawania i prac tokarskich. Polska jednostka gospodarcza, jaka dysponuje zaawansowanym ekwipunkiem oraz jest w stanie proponować własne usługi mobilne. Jeżeli w Państwa jednostce gospodarczej dowolny sprzęt bądź też konstrukcja (która nie może pozostać rozebrana lub ewentualnie przewieziona do warsztatu) potrzebuje obróbki skrawaniem - NGL Machining to specjaliści, jakich należałoby wezwać. Duże doświadczenie oraz możliwości to domena NGL - zapraszamy już dzisiaj do sprawdzenia i skorzystania z propozycji.

Często zadawane pytania dotyczące NGLMachining Artur Chróścielewski Rafał Bogusz

NGLMachining Artur Chróścielewski Rafał Bogusz znajduje się w lokalizacji Gdańsk

Gdańsk, Orzechowa 5

podobne obiekty w pobliżu NGLMachining Artur Chróścielewski Rafał Bogusz:

Zobacz wszystkie podobne obiekty w pobliżu NGLMachining Artur Chróścielewski Rafał Bogusz

Wyszukaj miejsce i napisz recenzję

Dziękujemy! Twoja recenzja została zapisana.

...

To nie jest miejsce, do którego chcę napisać recenzję. Wyszukaj inne miejsce

Twoja ocena:
Recenzje i komentarze są indywidualnymi opiniami użytkowników serwisu. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za ich treść. Serwis maperia.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia fragmentów lub całości treści zawierających między innymi: oferty handlowe, adresy email, słowa wulgarne, obraźliwe oraz zabronione przez prawo.

Zapamiętane lokalizacje

Odwiedzając naszą stronę używasz plików "cookies" zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeśli nie chcesz, aby pliki "cookies" były zapisywane w pamięci Twojego urządzenia, możesz zmienić to w ustawieniach przeglądarki. Więcej na stronie polityka prywatności