Położona na terenie Centrum Handlowego M1, u zbiegu Al. Pokoju i ul. Nowohuckiej.

Automatyczne stacje paliwowe NESTE A24 w Polsce
Wszystkie stacje są czynne całą dobę.

Terminale akceptują karty płatnicze VISA, Eurocard, Mastercard, Polcard i UTA
oraz banknoty o nominałach 10 zł, 20 zł, 50 zł, 100 zł.

Terminale nie przyjmują monet i nie wydają reszty.
Odbiór reszty u operatora stacji lub w biurze firmy na podstawie pokwitowania.

Stacje prowadzą sprzedaż paliw: Pb 95 , Pb 98 i oleju napędowego.
Napisz opinię ...
Gość
20.12.08, 05:15
ale wydaje mi sie ze dostaniesz zwrot - ale niestety to trwa czasami nawet do 2 tyg - takie są systemy na całym świecie - nie doskonałe ale dla klienta ani dla własciciela. Najbardziej opłacalne są dla operatorów kart. Kilka milionów takich zatrzymanych ttanzakcji i można nieżle życ na procencie.
Gość
20.12.08, 01:15
Dzisiaj zatankowałem na stacji Neste24 Kraków Al.Pokoju .Zapłata kartą.Dałem max. 150 zł. Zatankowałem za 130 zł. Pokwitowania nie dostałem. Na końcie zostałem obciążony 150 zl.Czy to normalne? Oczekuję na wyjaśnienie od Właściciela stacji.
Serwis maperia.pl zastrzega sobie prawo redagowania, usunięcia całości lub fragmentów treści zawierających słowa wulgarne, obraźliwe, zabronione przez prawo. Komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, a zespół i twórcy serwisu maperia.pl nie ponoszą odpowiedzialności za ich treść. Przypominamy jednocześnie, że osoba zamieszczająca komentarz może ponieść za jego treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną. Komentarze zawierające oferty handlowe, adresy email, numery telefonów, komunikatorów będą usuwane.
Stronę opublikowano: 09.05.2008, 23:18, Stronę wyświetlono: 3566x
Zdjęcia są chronione prawami autorskimi ich właścicieli
Do góry