MultiBank jest tworzony przez grono specjalistów z dużym doświadczeniem i młodych, wykształconych ludzi pracujących z zapałem i oddaniem.

Multibank posiada szeroką sieć Centrów Usług Finansowych w całym kraju, ale rachunkiem w MultiBanku można również zarządzać poprzez internetowy system transakcyjny i informacyjny.

www.multibank.pl
Bankomat 24h

Godziny otwarcia
Poniedziałek-Piątek: 10:30-18:00
Napisz opinię ...
Zawiedziona
11.05.10, 09:13
Godziny otwarcia Multibanku w Pruszkowie przy Al. Niepodległości 4a są przystosowane dla emerytów lub bezrobotnych. Nie można załatwić sprawy w banku ani przed pracą ani po pracy. W dodatku pracownica (szkoda że nie spytałam o nazwisko, młoda, czarne włosy) - arogancka, poza tym podają sprzeczne informacje co świadczy o niedouczeniu pracowników. Odradzam.
Serwis maperia.pl zastrzega sobie prawo redagowania, usunięcia całości lub fragmentów treści zawierających słowa wulgarne, obraźliwe, zabronione przez prawo. Komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, a zespół i twórcy serwisu maperia.pl nie ponoszą odpowiedzialności za ich treść. Przypominamy jednocześnie, że osoba zamieszczająca komentarz może ponieść za jego treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną. Komentarze zawierające oferty handlowe, adresy email, numery telefonów, komunikatorów będą usuwane.
Stronę opublikowano: 26.02.2009, 20:17, Stronę wyświetlono: 3228x
Zdjęcia są chronione prawami autorskimi ich właścicieli
Wypoczynek na Majorce rezerwuj na Booking.com
Do góry