MultiBank jest tworzony przez grono specjalistów z dużym doświadczeniem i młodych, wykształconych ludzi pracujących z zapałem i oddaniem.

Multibank posiada szeroką sieć Centrów Usług Finansowych w całym kraju, ale rachunkiem w MultiBanku można również zarządzać poprzez internetowy system transakcyjny i informacyjny.


Centrum Usług Finansowych Głogów,
Pl. Konstytucji 3 Maja 1

Godziny otwarcia
Poniedziałek-Piątek 9:00-17:00
Napisz opinię ...
Gość
09.06.09, 05:39
Marna obsługa.Ludzie od kredytów zupełnie nie pomocni.Nie są w stałym kontakcie z klientem!!!Sprawy kredytowe się przedłuząją,bo ktos ma w nosie pracę jaką wykonuje. Zamiast wesprzec klienta,doradzić, poinformowac o brakach w dokumentach to RADZ sobie SAM.
Serwis maperia.pl zastrzega sobie prawo redagowania, usunięcia całości lub fragmentów treści zawierających słowa wulgarne, obraźliwe, zabronione przez prawo. Komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu, a zespół i twórcy serwisu maperia.pl nie ponoszą odpowiedzialności za ich treść. Przypominamy jednocześnie, że osoba zamieszczająca komentarz może ponieść za jego treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną. Komentarze zawierające oferty handlowe, adresy email, numery telefonów, komunikatorów będą usuwane.
Stronę opublikowano: 21.02.2009, 16:32, Stronę wyświetlono: 1366x
Zdjęcia są chronione prawami autorskimi ich właścicieli
Wypoczynek na Majorce rezerwuj na Booking.com
Do góry