Młodzieżowe Towarzystwo Sportowe "Płomień Milowice"

Sosnowiec, Baczyńskiego 4

Brak recenzji
MTS "Płomień" Milowice to klub skupiający się wokół sportów walki.Zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowanych oraz doświadczonych instruktorów. Do wyboru mamy pięć różnych sekcji:


-Sekcja: JUDO DZIECI
Zajęcia prowadzone przez byłą zawodniczkę klubu( doświadczenie sportowe poparte dużą ilością medali Mistrzostw Polski w judo i jujitsu) a zarazem doświadczonego instruktora Panią Ewę Kowal , studentkę AWF Katowice. Treningi judo dzieci mają na celu usprawnienie motoryczne poprzez delikatny trening ogólnorozwojowy (gry,zabawy,gimnastyka) oraz elementy judo. Zajecia prowadzone są w miłej atmosferze dzieki, której zadbamy o prawidłowy rozwój sprawności fizycznej a jednocześnie dajemy dzieciom możliwość wyładowania dużych pokładów energii jakie mają maluchy.

-Sekcja: MMA-VALETUDO
Zajęcia dla osób powyżej 16 roku życia prowadzone przez byłego zawodnika klubu( Mistrza Polski w Judo, Jujitsu, Sport Jujutsu,) absolwenta AWF Katowice. Zajęcia oparte są na nauce najskuteczniejszych rzutów judo, kopnięć i uderzeń jujitsu oraz dużym nacisku na walce w parterze.

-Sekcja: JUDO DOROŚLI
Treningi rekreacyjne dla wszystkich miłośników judo( duża rozpiętość wieku )


-Sekcja: BJJ
Najmłodsza z Naszych sekcji prowadzona przez Macieja Poloka,uważanego za najlepszego technika BJJ w Polsce. Można się tutaj nauczyć skutecznych obaleń oraz doskonałej techniki walki w parterze pod okiem Mistrza Europy w Bjj.


-Sekcja: KRAVMAGA
Zajęcia walki wręcz prowadzone przez Piotra Dziembę. Uczestnika wielu specjalistycznych szkoleń z zakresu samoobrony i taktyki walki prowadzonych przez Eyala Yanilowa, Richarda Douieb'a, Tomasza Adamczyka. Uczestnik pierwszych spotkań i seminariów instruktorskich w Polsce prowadzonych przez Eyala Yanilowa w 2000 roku.


Na wszystkich treningach w Naszym klubie panuje miła atmosfera.Zajęcia mają dynamiczny charakter, dzięki któremu zadbamy o duży rozwój motoryczny oraz nauczymy się walczyć.

Adres klubu:
MTS "Płomień" Milowice
41200 Sosnowiec
ul.Baczyńskiego 4
email: mts.judo@skr.pl


TRENERZY i INTRUKTORZY:

mgr Sławomir Zdeb: V-ce prezes klubu,trener judo
nr tel. 601431339

mgr Grzegorz Klonek: MMA-Vale tudo,Judo dorośli
nr tel. 504775117
mail: GrzegorzKlonek@interia.eu

Maciej Polok: Bjj/Submission
nr tel. 793195521

Ewa Kowal: Judo dzieci
nr tel. 692243457

Piotr Dziemba: Kravmaga
nr tel. 600614000
kravmager@interia.pl

Często zadawane pytania dotyczące Młodzieżowe Towarzystwo Sportowe "Płomień Milowice"

Młodzieżowe Towarzystwo Sportowe "Płomień Milowice" znajduje się w lokalizacji Sosnowiec

Sosnowiec, Baczyńskiego 4

podobne obiekty w pobliżu Młodzieżowe Towarzystwo Sportowe "Płomień Milowice":

Zobacz wszystkie podobne obiekty w pobliżu Młodzieżowe Towarzystwo Sportowe "Płomień Milowice"

Wyszukaj miejsce i napisz recenzję

Dziękujemy! Twoja recenzja została zapisana.

...

To nie jest miejsce, do którego chcę napisać recenzję. Wyszukaj inne miejsce

Twoja ocena:
Recenzje i komentarze są indywidualnymi opiniami użytkowników serwisu. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za ich treść. Serwis maperia.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia fragmentów lub całości treści zawierających między innymi: oferty handlowe, adresy email, słowa wulgarne, obraźliwe oraz zabronione przez prawo.

Zapamiętane lokalizacje

Odwiedzając naszą stronę używasz plików "cookies" zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeśli nie chcesz, aby pliki "cookies" były zapisywane w pamięci Twojego urządzenia, możesz zmienić to w ustawieniach przeglądarki. Więcej na stronie polityka prywatności