MK Gdynia

Gdynia, Sopoka 2A

Brak recenzji
MK Gdynia to jeden z działów lokalnej firmy, która specjalizuje się w produkcji i montażu przyjaznych systemów kominowych na terenie Gdyni i Trójmiasta. Polacy chcą dbać o bezpieczeństwo własnych rodzin, wskutek tego zaczęli zmieniać stare systemy kominowe, zaopatrując je o wkłady ze stali nierdzewnej - takie, jak zapewnia MK Gdynia. Kompetencja, obszerna staranność wykonania oraz brak ograniczeń w kwestii opracowania oraz stworzenia systemu kominowego - uprzejmie zapraszamy do sprawdzenia pełnej oferty.

Często zadawane pytania dotyczące MK Gdynia

MK Gdynia znajduje się w lokalizacji Gdynia

Gdynia, Sopoka 2A

podobne obiekty w pobliżu MK Gdynia:

Zobacz wszystkie podobne obiekty w pobliżu MK Gdynia

Wyszukaj miejsce i napisz recenzję

Dziękujemy! Twoja recenzja została zapisana.

...

To nie jest miejsce, do którego chcę napisać recenzję. Wyszukaj inne miejsce

Twoja ocena:
Recenzje i komentarze są indywidualnymi opiniami użytkowników serwisu. Autor ponosi pełną odpowiedzialność za ich treść. Serwis maperia.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia fragmentów lub całości treści zawierających między innymi: oferty handlowe, adresy email, słowa wulgarne, obraźliwe oraz zabronione przez prawo.

Zapamiętane lokalizacje

Odwiedzając naszą stronę używasz plików "cookies" zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeśli nie chcesz, aby pliki "cookies" były zapisywane w pamięci Twojego urządzenia, możesz zmienić to w ustawieniach przeglądarki. Więcej na stronie polityka prywatności